Apple uzsāk jaunu Mac datoru reklāmas kampaņu

Apbalvojumus ieguvusī „Get a Mac” reklāmu sērija, kuru veidoja [i]TBWA\Media Arts Lab[/i], slavināja Apple datorus laika posmā no 2006.gada līdz 2009.gadam. Reklāmas sadusmoja Windows lietotājus, taču citus pārliecināja iegādāties Apple piedāvātos datorus. Tagad Apple nolēmuši pielikt punktu šīm populārajām reklāmām un uzsākt jaunu kampaņu – „Why you’ll love a Mac” („Kādēļ jums patiks Mac dators”).

Jaunajā reklāmas kampaņā Apple droši apgalvo, ka Mac datoriem ir „labāka aparatūra, labāka programmatūra, labāka operētājsistēma, labāks atbalsts un plašākas savietojamības iespējas” (loģiski spriežot, tiek salīdzināts ar PC). Šāda apgalvojuma patiesums gan ir diezgan subjektīvs. Protams, var atrast PC, salīdzinājumā pret kuriem šis apgalvojums būs patiess. Taču salīdzinājumā ar dārgāko PC klēpjdatoru piedāvātajiem grafiskajiem risinājumiem, pat jaunākajiem MacBook Pro vēl ir kur augt.

Arī Windows 7 piedāvā daudzas funkcijas, kuras trūkst OS X Snow Leopard operētājsistēmai (lai gan tas darbojas abos virzienos, respektīvi, Windows 7 OS neatradīsim kaut ko, ko piedāvā OS X). Dīvainākais apgalvojums gan ir „labāka programmatūra”. Lai gan Apple ir darījuši daudz, lai paplašinātu savu programmatūras klāstu, pat piedāvājuši spēles, lielākā daļa Apple programmu ir pieejamas arī Windows lietotājiem. Un lielākā daļa Windows programmu nav savietojamas ar OS X.

Kampaņas reklāmas arī apgalvo, ka Mac datorus neapdraud PC vīrusi, taču ir aizmirsts par tādu lietu, kā Mac vīrusi.

Jauno reklāmas kampaņu iespējams aplūkot [url=http://www.apple.com/why-mac/]šeit[/url].

[url=http://www.dailytech.com/Apple+Kills+Get+a+Mac+Pitches+Why+Youll+Love+a+Mac/article18463.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us