Apple un Microsoft varētu apvienoties, lai cīnītos pret Google

Microsoft bija vienīgais lielais viedtālruņu tirgus dalībnieks, kas pagājušajā gadā trīs mēnešu posmā līdz oktobrim zaudēja tirgus daļu. Windows 7 Mobile ir atlikta un daži uzskata, ka tās pilno versiju mēs redzēsim tikai 2011.gadā. Ņemot vērā ne īpaši veiksmīgo viedtālruņu biznesu, Microsoft ar konkurentu palīdzību cer izglābt savas mobilās platformas galvenās sastāvdaļas, šajā gadījumā [url=http://www.bing.com/]Bing[/url] meklētāja mobilo versiju. Tiek ziņots, ka norisinās sarunas starp Apple un Microsoft, par Google meklētāja aizvietošanu iPhone viedtālruņos ar Bing.

Avoti ziņo, ka sarunas starp senajiem konkurentiem risinās jau divas nedēļas. No abiem uzņēmumiem iznāktu dīvains partneru pāris, taču tie varētu radīt pietiekami spēcīgu pretinieku strauji augošajai Google Android viedtālruņu armijai. Tā kā Apple rīcībā nav pašiem savas nopietnas meklēšanas biznesa vienības, šāds solis šķiet pilnīgi normāls no abu uzņēmumu finansiāla skatu punkta. Viens no avotiem, kas ziņojis par jaunumiem, komentē: „Apple un Google zina, ka ir viens otra galvenie ienaidnieki. Microsoft šajā šaha spēlē ir bandinieks.”

Ja tiktu noslēgts darījums, iPhone noklusējuma meklētājs tiktu nomainīts no Google uz Bing. Pagaidām kā noklusējuma meklētāju varianti tiek piedāvāti tikai Yahoo un Google. Google ik gadu maksā Apple noteiktu naudas summu, lai to izvēlētos kā noklusējuma meklētāju. Iespējams, ka Microsoft ir gatavi piedāvāt lielāku summu. Microsoft nepieciešams darījums, jo novembrī Bing meklētājam bija tikai 11% liela viedtālruņu meklēšanas tirgus daļa, savukārt Google – 86%.

[url=http://www.dailytech.com/Report+Apple+and+Microsoft+May+Join+Forces+to+Fight+Googles+Android+Army/article17454.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us