Apple un Google – PAR geju un lesbiešu laulībām!

Kalifornijā – ASV štatā, kas ir viens no tehnoloģiski attīstītākajiem un uz cilvēku orientētajiem – ar kārtas numuru 8 (Proposition 8) izteikts priekšlikums aizliegt viendzimuma laulības. Kā viena no kvēlākajām šī priekšlikuma pretiniecēm ir kompānija Apple, kurai piebalso arī meklēšanas gigants Google.

„Apple bija viena no pirmajām Kalifornijas (ASV) kompānijām, kas uzsvēra vienādas tiesības un iespējas mūsu darbiniekiem un viendzimuma laulību piekritējiem. Mēs patiešām uzskatām, ka personas cilvēktiesības – arī tiesības precēties – nedrīkst tikt mainītas atkarībā no viņu seksuālās orientācijas. Apple šo problēmu redz kā cilvēktiesību pārkāpumu, ne tikai kā politisku spēli. Tādēļ mēs esam pret Proposition 8 kampaņu,” teikts kompānijas izplatītajā paziņojumā. Lai teikto apliecinātu, Apple kampaņai „Nē astotajam priekšlikumam” ziedojusi ne vairāk ne mazāk kā 100 tūkstošus ASV dolāru.

[img]/images/upload/apg_gay_marriage_070614_ms.jpg[/img]
[img]/images/upload/apple-logo.jpg[/img]
Savu atbalstu pauduši arī Google. Sergejs Brins (Sergey Brin), viens no kompānijas dibinātājiem savā interneta dienasgrāmatā raksta: „Lai arī ir vairāki PAR šim ieteikumam, tas ir diskriminējošs pret daudziem mūsu darbiniekiem un tādēļ Google ir pret Proposition 8. Mēs respektējam abu pušu pārliecību, taču tas ir vienlīdzības jautājums. Mēs ceram, ka Kalifornijas vēlētāji balsos pret šo ierosinājumu – mums nevajadzētu aizliegt katra brīvo izvēli, lai vai kāda būtu viņa seksuālā nostāja.”

[img]/images/upload/Google Logo.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us