Apple skaidro izmaiņas piedāvāto aplikāciju klāstā

Datuvē jau tika rakstīts par to, ka [url=http://datuve/raksts/3269/Apple_aizliedz_seksu_App_Store/]Apple veikuši pārmaiņas[/url] savā piedāvāto aplikāciju klāstā, izņemot no App Store veikala vairāk nekā četrus tūkstošus pieaugušajiem paredzēto aplikāciju. Apple sniedza īsu skaidrojumu par šādu rīcību: „Ja mēs atrodam aplikācijās nepiemērotu saturu, mēs tās izņemam no veikala un aicinām izstrādātājus veikt nepieciešamās izmaiņas, lai aplikāciju atkal varētu tirgot App Store veikalā.”

Tagad Apple mārketinga guru Fils Šillers ([i]Phil Schiller[/i]) ir nedaudz vairāk izskaidrojis situāciju, paziņojot, kādēļ apmēram 3% no visām veikalā piedāvātajām aplikācijām tikušas izņemtas. „Mēs saņēmām sūdzības no sievietēm, kurām šo aplikāciju saturs šķita pazemojošs, kā arī vecāki sūdzējās par to, ka bērniem ir iespēja ko tādu redzēt,” Šillers pastāstīja New York Times laikrakstam. Tas gan šķiet dīvaini, jo Apple vecākiem piedāvā vadības programmas, ar kuru palīdzību var izvairīties no bērnu piekļūšanas šādam saturam.

[img]http://datuve/images/upload/20100223205417.jpg[/img]
Dīvaini, ka Playboy un Sports Illustrated Swimsuit 2010 aplikācija joprojām ir pieejamas App Store veikalā. Kad jautāts par šīm aplikācijām, Šillers atbild: „Atšķirība ir tāda, ka šie ir labi zināmi uzņēmumi, kas iepriekš jau publicējuši materiālu ar plaši pieņemamu saturu.” Citiem vārdiem sakot, ja meitenes bikini piedāvā kāds nezināms izstrādātājs, tas ir jāaizliedz. Ja šādus attēlus mums piedāvā Sports Illustrated vai Playboy, tad viss ir kārtībā.

[img]http://datuve/images/upload/20100223205449.png[/img]

[url=http://www.dailytech.com/Apples+Phil+Schiller+Explains+Reason+for+Adult+App+Removals+Complaints+from+Women+Parents/article17757.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us