Apple samazina cenu Apple Watch un atklāj jaunas siksniņas

applewatch

Apple kompānija 21.marta notiekošajā speciālajā pasākumā atklāja daudz un dažādu veidu Apple Watch siksniņas, kā arī paziņoja patīkamu ziņu: šiem tik populārajiem viedpulksteņiem tiks samazināta cena.

“Apple Watch patlaban ir vispārdotākais viedpulkstenis pasaulē”, stāstīja Apple kompānijas vadītājs Tims Kuks (Tim Cook). Un nav jau nekāds brīnums, jo nesen ziņojām, ka Apple viedpulksteņu popularitāte ir strauji augusi, pat pārspējot Šveices rokas pulksteņa izstrādājumus. Kuks ļaudis iepazīstināja ne tikai ar jaunām viedpulksteņa siksniņu krāsām, bet arī ar jaunu materiālu, no kādas tās tiek izstrādātas. Jaunākās Apple Watch siksniņas tiks izstrādātas no neilona – sintētiskas šķiedras, kas izgatavota mākslīgā veidā, padarot tās krietni izturīgākas pret ārēju iedarbību.

Šāda veida siksniņas būs pieejamas septiņās dažādās krāsās, ļaujot pircējam izvēlēties sev tīkamāko. Turklāt kompānija arī atklāja jaunas un svaigas krāsas priekš Apple Watch Sport un Milanese Loop. Tai pašā laikā kompānija paziņoja patīkamo vēsti – Apple viedpulksteņa cenas ir kļuvuši par 50 mārciņām zemākas. Tagad pasaules tirgū tie ir pieejami par 259 mārciņām (aptuveni 336 EUR).

applewatch

Pasākuma ietvaros Apple gan nepaziņoja ne par vienu jaunu programmatūras atjauninājumu Apple viedpulksteņiem vai kādu papildierīci. Pēdējais programmatūras jauninājums, ko Apple Watch lietotāji saņēma, bija WatchOS 2, kuru izlaida pagājušajā gada septembrī. Kā arī jāatzīmē Apple viedpulksteņa magnētiskā lādētāja tehnoloģiju, kuru izlaida pērnā gada novembrī.

Otrās paaudzes Apple Watch vēl laikm atrodas tikai izstrādes stadijā kopā ar jaunāko iPhone 7, kuru, visticamāk, atklās nākamajā Apple veltītā notikumā šī gada septembrī. Tiek arī baumots, ka jaunais kompānijas viedpulkstenis būs aprīkots ar “front-facing” kameru, lai varētu veikt “FaceTime” zvanus. Kā arī tiem būšot iebūvēta Wi-Fi tehnoloģija.

applewatch

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us