Apple prezentē jauno iPod Touch

Kā jau tika paredzēts, Apple šodien nākuši klajā ar jaunumiem – šoreiz patērētāji iepazīstināti ar jauniem iPod atskaņotājiem. Viens no tiem ir jaunākais iPod Touch, kas ticis pie Retina displeja (gluži kā iPhone 4) un FaceTime iespējas.

iPhone Touch tagad tiešām kļuvis par iPhone bez zvana iespējām (un bez kontrakta ar mobilo pakalpojumu sniedzēju) – Apple jaunākas mūzikas atskaņotājs ir ticis pie iPhone 4 viedtālrunim identiskām funkcijām. Atskaņotāja aizmugurē novietota 5 megapikseļu kamera ar augstas izšķirtspējas video uzņemšanas iespēju, savukārt priekšā ir kamera video čatam.

[img]http://datuve/images/upload/20100901211317.jpg[/img]
Tieši tā, tagad iPod Touch piedāvā FaceTime zvanus – zvani tiek veikti nevis uz tālruņa numuru, bet gan e-pasta adresi. Lai veiktu FaceTime zvanus, nepieciešama piekļuve bezvadu tīklam. Jaunais atskaņotājs arī ticis pie Retina displeja, ar kuru aprīkots arī iPhone 4 viedtālrunis.

[img]http://datuve/images/upload/20100901214540.jpg[/img]
Jaunais Apple iPod Touch būs pieejams trīs modeļos ar dažādu ietilpību – 8GB (229 ASV dolāri), 32GB (299 ASV dolāri) un 64GB (399 ASV dolāri).

Uzņēmums arī prezentējis jaunus iPod Shuffle un iPod Nano atskaņotājus. Jaunais Nano ticis pie multitouch displeja. Visi jaunie atskaņotāji pārdošanā nonāks nākamnedēļ, iepriekšpasūtīšana jau ir uzsākta.

[url=http://www.intomobile.com/2010/09/01/apple-introduces-new-ipod-touch-ios-4-facetime/]intomobile[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us