Apple prezentē jaunā MacBook Air Gold dizainu

MacBook Air ir pasaulē plānākais portatīvais dators, kas biezākajā vietā nepārsniedz 2cm. Pārsteidzošs ir arī MacBook Air svars, kas ir 1,36 kg. Piezīmju dators Air ir aprīkots ar speciālu Intel Core 2 Duo procesoru, kas ir daudz mazāks par standarta portatīvā datora centrālo procesoru, 13,3 collu platekrāna ekrāns ar LED apgaismojuma tehnoloģiju, kas atvieglos darbu slikti apgaismotās telpās, konferencēs vai lidostās.

Revolucionārs priekš portatīvajiem datoriem ir arī skārienpaliktnis, kas ir aprīkots ar multi-touch funkciju, kā iPhone un iPod touch, kas ļauj vadīt datoru vienkārši ar pieskārieniem un pirkstu kustībām uz paliktņa. MacBook Air ir aprīkots arī ar 2GB DDR2 atmiņu un 64 vai 80GB SSD cieto disku.

Ilgdarbīga ir arī MacBook Air baterija, kuras darba ilgums ir 5 stundas. Izstādē CeBIT prezentētais MacBook Air no standarta variācijas atšķirsies ar savu dizainu un krāšņumu, bet veiktspēju Apple konstruktori atstājuši tādu pašu.

MacBook Air jaunais dizains ir tapis sadarbībā ar firmu “Bling My Thing”. Apple lolojums ir apzeltīts ar 24 karātiem zelta un 12000 Swarovski kristālu.

[img]/images/upload/macbook_gold_450.jpg[/img]

Jaunā dizaina variācija dos iespēju krasi atšķirties citu vidū, jo šis modelis ir izlaists tikai 20 eksemplāros. Šī MacBook Air modeļa cena ir $39750 , un būs pārdošanā no 18. marta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us