Apple peļņa pārsniedz analītiķu paredzētos rezultātus

Apple vakar pēcpusdienā publicēja savus ceturkšņa ienākumus, pierādot, ka ir uzņēmums, kas turpina pārsniegt paredzēto. Apple finanšu gada ceturtā ceturkšņa (kas beidzās 26.septembrī) rezultāti pārsteidza pat visoptimistiskākos uzņēmuma atbalstītājus. Analītiķi jau tā septembrī bija palielinājuši savus paredzētos rezultātus, baidoties atkal pieļaut kļūdu, novērtējot par zemu Apple spējas. Par nelaimi viņiem, Apple sagādātais pārsteigums šoreiz bija vēl lielāks.

Uzņēmuma ienākumi ceturtajā ceturksnī ir 9,87 miljardi ASV dolāru, kas ir krietni vairāk par analītiķu paredzētajiem 9,2 miljardiem. Pateicoties 3GS, ceturtajā ceturksnī tika pārdoti 7,4 miljoni iPhone viedtālruņu, kas gandrīz sakrīt ar analītiķu paredzētajiem pārdošanas apjomiem.

Labākās ziņas uzņēmumam bija Mac klēpjdatoru pārdošanas apjomi. Tos palielināja gan Snow Leopard, gan septembra īpašie piedāvājumi skolēniem un studentiem. Apple pārdeva 3 miljonus Mac klēpjdatoru, kas atkal licis analītiķiem vilties – viņi bija paredzējuši tikai 2,8 miljonus. Šī ziņa uzņēmumam noteikti ir ļoti svarīga, jo Mac klēpjdatori sastāda lielāko daļu no Apple ienākumiem.

Kā jau paredzēts, iPod pārdošanas apjomi samazinājās par 8 procentiem līdz 10,2 miljoniem pārdoto vienību, kas gan ir nedaudz vairāk par paredzētajiem 10 miljoniem. Apple vadītājs Stīvs Džobss ir priecīgs par rezultātiem un uzņēmuma faniem paziņojis, ka nākamgad no uzņēmuma gaidāmas jaunas, lieliskas preces. Visticamāk tas attiecas uz gaidāmo planšetdatoru, par kuru internetā dzirdēts ne mazums baumu.

[url=http://www.dailytech.com/Apple+Reports+Record+Earnings+Jobs+Hints+at+Great+Upcoming+Products/article16545.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us