Apple pasaules izstrādātāju konference

Apple pasaules izstrādātāju konference oficiāli tiks atklāta pirmdien, 7. augustā, un ilgs līdz piektdienai. Izstrādātāji un informācijas izsalkušie tiksies Kalifornijas pilsētā Sanfrancisko. Šajā konferencē tiks apstiprinātas vai noliegtas baumas par jaunajiem Apple produktiem, aparatūru, tehnoloģijām un servisiem, kā arī tiks sniegts ieskats par Apple Leopard.

Apple pasaules izstrādātāju konferencē tiks apspriestas Mac OS X tehnoloģijas, kas ir sadalītas piecās daļās:

[b]Programmu tehnoloģijas[/b], sniegs informāciju par to, kā izveidot modernu, platformas optimizētu un atšķirīgu programmatūru, izmantojot Mac OS X jaunākās tehnoloģijas. Eksperti dos padomus, kā pareizi izvēlēties pareizāko programmēšanas lietojuma interfeisu (APIs) un parādīs izstrādes tehniku.

[b]Izstrādes rīku[/b] daļā tiks sniegta informācija un ieskats, kā izmantot Apple integrētās izstrādes vides Xcode sniegtās iespējas. Tiks informēts par to, kā ar Xcode ir iespējams atrast un izlabot grūti atrisināmas problēma, optimizēt veiktspēju un kā atvieglot izstrādi. Uzstāsies vadošie Apple inženieri no Xcode, AppleScript Studio, Automator un interfeisa izstrādes komandām.

[b]Grafika un mediju[/b] daļā tiks sniegta informācija par Mac OS X neatklātajām grafiskajām iespējām, lai paaugstinātu lietotāju pieredzi, bagātinātu programmas iespēju klāstu un uzlabot tās veiktspēju.

[b]Informāciju Tehnoloģijas[/b] sadaļa sevī ietver svarīgāko IT profesionāļiem un arī iestāžu izstrādātājiem. Tiks runāts sākot ar Mac OS X serveri, Xserve, Xserve RAID, Xsan un par tīkla objektiem līdz Java, PHP, Ruby un MySQL. Tiks sniegta informācija un padomi, kas ir jāzina, lai īstenotu jaunus risinājumus un iemācītos jaunas izstrādes spējas.

[b]Operētājsistēmas pamatu[/b] sadaļā tiks sniegta būtiskākā informācija izstrādātājiem, kuri nodarbojas ar zema līmeņa draiveru un servisu programmēšanu, projektē augstas veiktspējas programmas, piegādā drošības izstrādājumus, vai arī optimizē veiktspēju vai atmiņas patēriņu. Uzstāsies Apple pamata operētājsistēmas, ievades un izvades darba rīku, drošības un tīkla inženieri.

Viens no visilgāk gaidītākajiem jaunumiem ir Apple iPhone jeb, kā viņu jau dēvē, [url= http://www.engadget.com/2006/08/02/ichat-mobile-is-it-the-iphone-part-forty-bajillion/]iChat[/url]. Par jauno Apple produktu iPhone/iChat nav nekādas oficiālas informācijas. To pamato ar stingro slepenību, konferences laikā būs zināms vai tās bija [u]tikai[/u] baumas. Bet tikmēr iPhone/iChat [url=http://www.youtube.com/watch?v=v520U3vS2iI]video[/url].

Par jauno Mac OS X versiju Leopard arī nav daudz oficiālas informācijas. Apple paziņoja, ka operētājsistēmā Leopard būs ietverts [i]Boot Camp[/i], kas ļaus un atvieglos Windows uzstādīšanas procesu uz Apple Mac datora. Vēl droši avoti ziņo, ka Apple seko Microsoft izstrādātajai Windows Vista sistēmai, salīdzinot abu sistēmu spēcīgās un vājās puses. Tiek ziņots arī, ka Apple strādā pie savas alternatīvas jau piedāvātajiem Microsoft Virtual Earth un Google maps, un ir iespēja, ka nākoša OS X versija netiks pie vārda „Mac OS X 10.5 Leopard”. Baumots tiek par visu, internetā ir iespējams atrast operētājsistēmas Leopard ekrānšāviņus; šī būs ļoti aizraujoša pirmdiena, jo pirmdien konferences atklāšanā uzstāsies Steve Jobs ar dažiem Apple vadītājiem un prezentēs OS X Leopard.

Raksta Avoti: [url=http://www.engadget.com/2006/08/02/ichat-mobile-is-it-the-iphone-part-forty-bajillion/]engadget.com[/url], [url=http://www.appleinsider.com/article.php?id=1932]appleinsider.com[/url], [url=http://developer.apple.com/wwdc/]wwdc[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us