Apple pārdomā un tomēr apstiprina e-grāmatu lasīšanas programmu „Eucalyptus”

Pagājušās nedēļas vidū Apple atteica programmas izstrādātājam apstiprināt viņa veikumu, jo šī programma piedāvā „nepieņemamu” saturu. Eucalyptus e-grāmatu lasītājs piedāvā lejupielādēt dažādas grāmatas no [url=http://www.gutenberg.org/wiki/Main_Page]Project Gutenberg[/url], tajā skaitā arī „[i]Kama Sutra[/i]” versiju bez attēliem. Acīmredzot šis fakts Apple šķitis nepieņemams.

Neviena grāmata, arī ne „[i]Kama Sutra[/i]” nenāk komplektā ar šo programmu – lietotājs pats atrod vēlamo grāmatu un lejupielādē to. Dīvaini, ka šī grāmata ir pieejama, izmantojot programmas, kuras jau ir apstiprinātas un atrodas App Store.

[img]/images/upload/20090525153712.png[/img]
Svētdien Apple savu lēmumu mainīja un apstiprināja programmu. Eucalyptus izstrādātājs Džeimss Montgomerijs savā blogā raksta: „Es saņēmu zvanu no Apple pārstāvja, viņš par Eucalyptus izteicās ļoti pozitīvi. Mēs runājām par radušos situāciju un nu tā ir atrisināta.”

Kad 2008.gada martā App Store tika atvērts, Apple brīdināja, ka katra programma tiks pārbaudīta un tad attiecīgi apstiprināta vai noraidīta, balstoties uz uzņēmuma iekšējiem standartiem. Taču Apple ir radījuši neizpratni par to, kas tad viņiem šķiet pieņemams un kas ne.

Pagājušajā mēnesī Apple apstiprināja programmu, kuras nosaukums ir [i]Baby Shaker[/i]. Tās mērķis bija apturēt bērna raudāšanu, kratot iPhone. Pēc daudziem iebildumiem Apple programmu aizvāca. Martā Apple apstiprināja populāro [i]Twitter[/i] programmu, kura sniedz pieeju [i]Twitter Trends[/i] sadaļai. Tajā tiek norādīti uz doto brīdi jaunākie temati un vārdi – arī lamuvārdi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us