Apple pārdevuši jau vairāk nekā 1 miljonu iPad planšetdatoru

Neraugoties uz lielo [url= http://datuve/raksts/3414/Pie_starptautiskajiem_pircejiem_iPad_nonaks_tikai_maija/]iPad[/url] kritizēju skaitu, jaunā Apple planšetdatora milzīgie panākumi ir neapšaubāmi. Pretēji šaubām iPad ir atradis savu mērķauditoriju un ierīces pārdoto vienību skaits strauji turpina augt. Pirmajā dienā Apple pārdeva 300 tūkstošus iPad planšetdatoru (WiFi versijas), pirmajā nedēļā – 450 tūkstošus, pirmajās divās nedēļās – 500 tūkstošus.

Tagad, kad pārdošanā nonākusi arī iPad 3G versija, Apple var priecāties par vēl vienu sprādzienu ierīces pārdošanas apjomos. Uzņēmums ziņo, ka 28 dienās, kopš uzsākta planšetdatora tirdzniecība, pārdots miljons iPad vienību. Stīvs Džobss komentē šo notikumu: „Viens miljons iPad 28 dienās – tas ir ievērojami nekā ar iPhone, kurš šādu rezultātu sasniedza 78 dienās. Pieprasījums pēc iPad joprojām pārsniedz piedāvājumu un mēs cenšamies cik spēka, lai nogādātu šo maģisko ierīci pie lietotājiem.”

Apple arī paziņojuši, ka iPad lietotāji lejupielādējuši 1,5 miljonu e-grāmatu no iBookStore veikala un vairāk nekā 12 miljonus programmu no App Store programmatūras veikala. Apple iPad cena ir sākot no 500 ASV dolāriem par 16GB WiFi modeli līdz pat 830 ASV dolāriem par 64GB 3G iPad.

[url=http://www.dailytech.com/Apple+Moves+One+Million+Units+of+Its+Magical+iPad/article18285.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us