Apple neveiksmes – 3G iPhone noliktavas sausas, 2.0 programmatūra uzlauzta

Apple iPhone pirmo dienu trakums, respektīvi, milzīgā amerikāņu (un arī eiropiešu) vēlme iegūt savā īpašumā jauno kulta telefonu ir novedusi pie kompānijas noliktavu izsīkuma. Baumas no dažādiem avotiem vēsta, ka tālruņu trūkums veikalā būs novērojams no divām nedēļām līdz pat vairākiem mēnešiem atsevišķos reģionos.

Ja jūs dzīvojat ASV un gribat iegūt Apple mobilo telefonu ar 3G sakariem, varat par šo vēlmi uz brītiņu piemirst, jo visi vairāk nekā 2000 AT&T veikali, kuros nopērkams iPhone, būs sausi. Taču tā nav liela problēma – šajos veikalos ierīci iespējams pasūtīt un 10 līdz 20 dienu laikā tālrunis nonāks izvēlētajā vietā. Pilnīgi pretējā situācijā ir Eiropa un pārējā pasaule, kur vēl 48 valstis nemaz nav tikušas pie iespējas ierīces saņemt – kāds Apple menedžeris vācu tehnikas žurnālam pavēstījis, ka noliktavas Eiropai varētu netikt piepildītas līdz pat oktobrim. Tirgus analītiķi gan ir optimistiskāki: „Es varu saderēt, ka šīs problēmas ilgs 2 līdz 4 nedēļas. Sākotnējais pieprasījums bija lielāks nekā plānots,” skaidro Džene Munsters (Gene Munster), Piper Jaffray & Co analītiķis, tādējādi viešot cerību Latvijā ierīci ieraudzīt solītajā laikā – līdz vasaras beigām.

[img]/images/upload/iphone3boxes.jpg[/img]
Kamēr Apple cīnās ar savām problēmām, tikmēr koderu komanda iPhone Dev Team cīnās ar patērētāju problēmām. Šajā cīņā jau uzvarēta pirmā kauja un pirmās paaudzes iPhone (bez GPS un 3G sakariem) ticis pie nelegāli uzstādāmas 2.0 programmatūras versijas. Pwnage Tool 2.0 ļauj nelikumīgajiem iPhone īpašniekiem (kādi pēc Apple domām ir apmēram viena trešdaļa) uzstādīt jaunāko tālruņa programmatūru, kāda atrodama jūlija sākumā iznākušajā tālrunī; saprotams, ar 2.0 programmatūru netiek pievienota GPS vai 3G sakaru iespēja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us