Apple nāk klajā ar vairākiem jaunumiem

Apple šodien nākuši klajā ar vairākiem jaunumiem – pirmkārt, oficiāli klajā laista iPhone OS 3.1, kuru iPhone un iPod touch lietotāji par brīvu var iegūt jau šodien (ja tiem ir OS 3.0). Padomāts arī par mūzikas cienītājiem – Apple piedāvā jaunāko iTunes versiju (iTunes 9) ar uzlabotu izskatu. Nav aizmirsts arī par veco labo iPod classic, kurš tagad pieejams arī ar 160GB ietilpību, tā cena ir 249 ASV dolāri.

Jaunajos iPod touch modeļos atrodams tāds pats procesors, kā iPhone 3GS, taču cenas ir kritušās – 8GB versija maksā 199 dolārus, 32GB – 299 dolārus, savukārt 64GB versijas cena ir 399 ASV dolāri.

Jaunie iPod Shuffle padarīti krāsaināki, tagad tie pieejami ne tikai melni un sudraboti, bet arī rozā, zaļā un zilā krāsā. Krāsu skaits palielinās, bet cenas samazinās – 2GB Shuffle tagad maksā 59 ASV dolārus, savukārt 4GB – 79.

[img]http://datuve/images/upload/20090909211946.jpg[/img]
Lielākās pārmaiņas piedzīvojis iPod nano atskaņotājs, kas ticis pie kameras un skaļruņa. Ar kameru iespējams uzņemt tikai video (foto uzņemt diemžēl nav iespējams). Diemžēl video uzreiz neizdosies augšupielādēt YouTube vietnē, vispirms vajadzēs atskaņotāju savienot ar datoru. Jaunie Nano atskaņotāji būs pieejami dažādās krāsās, to cenas par 8GB un 16GB modeļiem būs attiecīgi 149 un 179 ASV dolāri.

Raksta un attēla avots – [url=http://www.engadget.com/]Engadget[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us