Apple MacBook Mini varbūt tomēr nav viltojums…

Ja šiem attēliem var ticēt, tad šis ir Apple netbook, par kuru Apple solija, ka tas nekad neredzēs dienas gaismu. Nosaukts pavisam vienkārši – Macbook Mini – tas izskatās reprezentabli un pietiekami plāns, lai pievērstu uzmanību. Šis $900 vērtais tā sauktais Netbook ir vērsts iegūt pircējus ultraportatīvo datoru segmentā.
Un tā – šis nelielais datoriņš ir aprīkots ar 10″ LED aizmugurapgaismojuma ekrānu un iebūvētu nVidia 9400m karti, kas arī [i]apgādā[/i] lielo brāli MacBook. Apple taisās pārspēt citus ar 1.83GHz Intel Atom procesoru, SSD cietni un 2GB RAM, [i]iepakojot[/i] to monolītā alumīnija korpusā, kas plānākajā vietā ir 4 milimetrus biezs. (Autors saka : “Tā nav drukas kļūda!”)

[img]http://www.tgdaily.com/images/stories/article_images/apple/macbook_mini_mockup01_perspective.jpg[/img]
Šo fotogrāfiju autors ir kāds krievu žurnālists, kurš publicēja IT žurnālā pirmos spiegšāvienus.
Ja mūsu krievu kolēģis nemelo, tad šis verķis tiks aprīkots ar 1280 x 768 LED ekrānu, 1.83GHz Intel Atom procesoru, 64GB SSD cietni un 2GB RAM, kā arī nVidia 9400m karti. Interesanti, ka CPU un GPU tiks apvienoti vienā nVidia ION mātesplatē, kurai ir 533MHz frekvence.
[img]http://bildem.lv/bildes/37de503f723947ebcec0482d9f1dabfc.jpeg[/img]
Tāpat, kā MacBook Air, MB Mini tiks aprīkots tikai ar vienu USB, vienu Mini DisplayPort un vienu MagSafe portu. Kā jau piedien visai MacBook dzimtai, arī šis brīnums ir ieguvis 802.11n Wi-Fi, kā arī Bluetooth.

[img]http://www.tgdaily.com/images/stories/article_images/apple/macbook_mini_mockup01_top.jpg[/img]

Ķīnas avīze [i]Commercial Times[/i] atklāj, ka dators būs pieejams no 2009. gada 3. ceturkšņa. Tas nozīmē, ka apmēram 6 vai 7 mēneši. Personīgi es izmantoju šajā rakstā [url=http://www.tgdaily.com/]TG Daily[/url] sniegto informāciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us