Apple MAC OS X 10.5.6 neļauj atkodēt iPhone

Mac lietotāji tikuši pie jaunākā 10.5.6 OS X atjauninājuma, kas labo vairākus atklātos „caurumus” un kļūdas, kā arī uzlabo kopējo sistēmas drošību un lietošanas stabilitāti. Tiesa, kompānija atspējojusi iespēju izmantot populāro Pwnage Tool programmu, ar kuras palīdzību var atkodēt iPhone vai iPod Touch.

Pirmdien prezentētais atjauninājums salabo turpat 40 atrastās kļūdas pašā operētājsistēmā un tās palīgprogrammās, ziņo Apple. Tā piemēram, ar 10.5.6 atjauninājumu Adress Book ir kļuvusi stabilāka brīdī, kad tiek pieslēgts iPhone. Tāpat paātrināta kontaktu, kalendāra un grāmatzīmju sinhronizēšanās ar MobileMe servisu – tā 15 minūšu vietā notiek vienu minūti pēc veiktajām izmaiņām.

Apple ziņo, ka ir optimizēts grafiskais kods, un tas sniedz labāku veiktspēju spēlēs, vairākās programmās, kā arī Cover Flow režīma izmantošanā operētājsistēmas meklētājā.

[img]/images/upload/pwnagetool.jpg[/img]
Līdz ar vairāku programmu attīstību, Apple izlēmuši liegt izmantot Pwnage Tool rīkus, kas plaši lietoti iPhone un iPod Touch atlaušanā. Mac OS X 10.5.6 iestrādāta funkcija neatpazīt iPhone DFU (Device Firmware Update) režīmā. Tiesa, to var labot, nokopējot dažus 10.5.5 operētājsistēmas failus.

Jāpiezīmē, ka Dev-Team paziņojuši, ka Vecgada vakaru varēs sagaidīt ar atkodētu iPhone 3G mobilo tālruni. Gala versija atkodēšanas rīkiem tiks prezentēta tieši 2008.gada pēdējā dienā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us