Apple laiž klajā iOS 4.1

Pagājušonedēļ, prezentējot [url=http://datuve/raksts/3689/Apple_prezente_jaunos_iPod_Shuffle_un_iPod_Nano_atskanotajus/]jaunākos iPod mūzikas atskaņotājus[/url], Apple ziņoja, ka šīs nedēļas laikā piedāvāšot jaunāko iOS versiju. Uzņēmums savu vārdu ir turējis un piedāvā atjauninājumu, kura uzdevums ir atrisināt vairākas iPhone 4 un iPhone 3G viedtālruņu problēmas.

Pirmkārt, iOS 4.1 izlabo sensora problēmu iPhone 4 viedtālruņos, kuras dēļ viedtālruņu lietotāji, turot iPhone 4 pie auss, bieži vien nejauši pārtrauca zvanu vai izslēdza skaņu ([i]mute[/i]). Šī sensora problēma esot izplatītāka pat par bēdīgi slaveno iPhone antenas problēmu.

Otrkārt, iOS 4.1 uzlabo iPhone 4 Bluetooth savienojamību. Daži lietotāji pamanīja, ka WiFi resursu konflikta dēļ dažkārt tika negaidīti atvienotas viņu Bluetooth brīvroku sistēmas.

Savukārt iPhone 3G lietotāji var priecāties par viedtālruņa veiktspējas uzlabojumiem, ko piedāvā operētājsistēmas atjauninājums (salīdzinājumā ar iOS 4.0.2 un iOS 3.1.3). Vairāk par to lasiet [url=http://www.anandtech.com/show/3893/caring-for-the-elderly-ios-41-speed-boost-on-iphone-3g]AnandTech[/url] veiktajā testā.

[img]http://datuve/images/upload/20100909162939.png[/img]
iOS 4.1 piedāvā arī vairākas jaunas funkcijas – HDR foto uzņemšanas iespējas (iPhone 4 viedtālruņiem), Game Center pakalpojumu, HD video augšupielādes iespējas ar WiFi, TV raidījumu iznomāšanas iespējas, kā arī Ping atbalstu iTunes programmā.

[url= http://www.dailytech.com/Apple+Releases+iOS+41+for+iPhone+iPod+touch/article19569.htm]DailyTech[/url]

[b]Starp citu, iPhone 4 tagad arī tepat Latvijā[/b] – [url= http://aboluveikals.lv/index.php?menuid=858&sub=3]Ābolu Veikals[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us