Apple joprojām klusē par CES 2010 plāniem

Iespējams, nevienam no elektropreču ražotājiem pēdējo gadu laikā nav izdevies radīt tik lielu ažiotāžu ap savām precēm kā Apple. Ikviena lielā Apple konference, kurā tiek paziņots par jauniem iPod atskaņotājiem, iPhone viedtālruņiem, Mac datoriem un jaunu Apple programmatūru, ir kā medusmaize Apple cienītājiem. Līdz šim Apple turpināja saviem faniem piedāvāt šādus brīžus.

Taču tagad viens no galvenajiem Apple pasākumiem, MacWorld, vairs nav uzņēmuma pasākumu programmā. Šogad uzņēmums paziņoja, ka 2009.gada MacWorld būs pēdējais pasākums. Rodas jautājums – ja Apple neparādīsies MacWorld, kur tad tas prezentēs jaunākos veikumus?

Ticamākā atbilde būtu CES ([url=http://en.wikipedia.org/wiki/Consumer_Electronics_Show]Consumer Electronics Show[/url]) izstāde, kas katru gadu notiek Lasvegasā. Lielākie Apple konkurenti, piemēram, Sony, Nintendo, Lenovo, Samsung, Dell un HP piedalīšanos šajā izstādē uztver ļoti nopietni. Kņada, kas parasti aptver Apple pasākumus, patērētāju uzmanību šiem Apple konkurentiem varētu nozagt.

Gerijs Šapiro ([i]Gary Shapiro[/i]), pasaules lielākās sadzīves elektropreču tirdzniecības asociācijas CEA (Consumer Electronics Association) vadītājs, esot uzaicinājis Apple vadītāju Stīvu Džobsu sniegt programmatisku runu 2010.gada CES izstāde. Pagaidām gan nekāda atbilde neesot saņemta.

Apple parādīšanās izstādē būtu laba ne tikai pašam uzņēmumam, bet arī CEA. Ekonomiskās krīzes rezultātā CEA ir spiesti samazināt izstādes apmērus, taču Apple piedalīšanās garantētu vairākus tūkstošus jaunu apmeklētāju, kas palīdzētu ar izstādei nepieciešamajiem līdzekļiem.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Apple+Remains+Silent+About+CES+2010+Plans/article15833.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us