Apple iPhone Nano: sapnis vai pareģojums?

Tiešām grūti pateikt, kāds būs Apple iPhone Nano koncepts, kuru radīja Joy Studios dizaineri. Viņu darbi atšķiras ar pārsteidzošu ticamību gan grafiskajā izpildījumā, gan tehnisko raksturojumu aspektā, ar kuriem autori aprīkoja šīs ierīces. Piemēram, konceptuālā telefona Sony PSP Phone dizains ir izrādījies burtiski pravietisks, kas ir līdzīgs reālam prototipam Sony Ericsson Zeus.

Tomēr, atgriezīsimies pie Apple iPhone Nano. Šis telefons izveidots pēc jaunākās modes izlaist top produkta samazināto versiju. Faktiski runa ir par tādu pašu iPhone 4 zem tās pašas iOS 4.2. vadības. Tomēr, displeja diagonāle ir 2,9 collas ar 780×480 pikseļu izšķirtspēju.

[img]http://datuve/images/upload/20101214230939.jpg[/img]

Pārējās funkcijas ir palikušas tādas pašas: 3G+, Wi-Fi un Bluetooth 3.0 bezvadu standartu atbalsts, GPS navigācija, ka arī 5 megapikseļu kamera ar zibspuldzi un video 720p ierakstīšanas režīmu. Atmiņas apjoms sastāda 16 vai 32 GB, bet taustiņš HOME ir skārienjūtīgs.

Ja šāda ‘rotaļlieta’ iznāks 2011.gada vasarā vai pat ziemā, tas būs pilnīgi loģiski: katru jūnija mēnesi izlaist pilnībā atjauninātu iPhone, bet pēc pusgada papildināt to ar samazināto versiju.

Kā avots izmantota Joy Studios.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us