Apple iPhone debija jau 29. jūnijā

Ilgi gaidītais un daudz aprunātais “Apple” tālrunis “iPhone” dienasgaismu ieraudzīs 29. jūnijā. Sākumā esot paredzēts laist pārdošanā 3 miljonus ASV tirgum paredzēti ierīču. “Apple” fanus Latvijā diemžēl nāksies apbēdināt, jo pagaidām “iPhone” paredzēts tirgot tikai ASV un pie mums šī ierīce varētu parādīties tikai aptuveni gada laikā, tādēļ Latvijas iedzīvotāji šo brīnumu varēs iegādāties vien caur ASV dzīvojošiem paziņām vai arī tiešsaistes izsoļu lapās (piemēram, “Ebay”).

Toties ir arī dažas labas ziņas… Pirmkārt, jaunākajās “Apple iPhone” reklāmās ir izņemts punkts, ka iegādājoties šo tālruni būs jāslēdz 2 gadu līgums ar telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju “AT&T”, tādējādi izraisot baumas, ka šāda vienošanās nebūs obligāta. Otrkārt, vienā no “iPhone” reklāmām ir redzams, ka tālrunī tiks iekļauta vēl viena programma, jo pēdējā izvēlnes rindā ir četras ikonas, nevis trīs kā tas bija sākotnēji izplatītajos fotoattēlos. Pašlaik gan vēl nav zināms kas šī jaunā programma būs, tomēr to mēs uzzināsim visai drīz.

[img]http://fizmati.lv/img/upload/autoriem/martins_lusis/extraiphoneapp__Custom_.jpg[/img]
Programmu pēdējā rindā ir 4 ikonas.

[img]http://fizmati.lv/img/upload/autoriem/martins_lusis/iphonemaingal__Small___Custom_.jpg[/img]
Sākotnēji bildēs bija 3 ikonas programmu pēdējā rindā.

Atgādināšu, ka “Apple iPhone” solās būt revolūcija mobilo sakaru iekārtu tirgū, jo tā pārsit šā brīža viedtelefonus gan funkcionalitātes, gan arī lietošanas ērtuma ziņā. Tas būs aprīkots ar milzīgu 3,5 collu skārienjutīgu displeju, 4 vai 8 GB iebūvēto atmiņu, 2.0 megapikseļu kameru, kā arī ar “Mac OS X” operētājsistēmu un pilnvērtīgu “Safari” interneta pārlūku. Ierīce būs arī iPod multimediju atskaņotājs. Jāatzīmē, ka “iPhone” nav aprīkots ar tastatūru (tikai virtuālo).

Interesanti, ka tālrunī ir iebūvēti vairāki sensori: pirmais ir sensors, kas nosaka tālruņa stāvokli (to vai tas novietots horizontāli vai vertikāli), attiecīgi automātiski pagriežot attēlu atbilstoši ierīces stāvoklim, otrais ir sensors, kas automātiski nobloķē taustiņus un izslēdz displeja apgaismojumu, kad tālrunis atrodas pie īpašnieka auss un trešais ir sensors, kas automātiski noregulē displeja apgaismojumu, vadoties pēc apkārtējā apgaismojuma.

Ierīce ir spējīga automātiski pievienoties tuvumā esošajiem [i]Wi-Fi[/i] (bezvadu interneta) piekļuves punktiem (atbalsta [i]802.11 b/g[/i] standartus), tāpat tā ir aprīkota ar [i]Bluetooth 2.0 EDR[/i] bezvadu pieslēgumu.

“Apple iPhone” prezentācijas kopsavilkums:

[url=http://youtube.com/results?search_query=iPhone+keynote+speech+part&search=Search]Šeit[/url] var noskatīties Stīva Džobsa vadīto Apple iPhone prezentāciju (vairākās daļās).

[url=http://www.apple.com/iphone/ads/]Šeit[/url] var aplūkot iPhone reklāmas.

Savukārt [url=http://www.apple.com/iphone/]šeit[/url] var atrast vispārīgu informāciju par šo ierīci.

Izmantotie resursi:
www.apple.com
www.t3.co.uk

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us