Apple iPhone 4 – populārākā eBay prece šajā gadā

Apple veidotais iPhone 4 viedtālrunis pārspējis lelli Bārbiju un Bītlus, kļūstot par šajā gadā pieprasītāko preci eBay iepirkšanās vietnē. Savukārt Apple veidotais iPad planšetdators atrodas topa piektajā vietā.

eBay ik gadu apkopo gada laikā pārdoto un meklēto preču rezultātus, izveidojot topu ar lietotāju pieprasītākajām precēm. Balstoties uz eBay sniegto informāciju, šajā gadā tika pārdoti 1,63 miljoni preču, kas saistītas ar iPhone 4 viedtālruni. Arī topa piekto vietu ieņem Apple ražojums – iPad planšetdators. Šajā gadā eBay vietnē patērētāji iegādājušies 600 tūkstošus preču, kas saistītas ar iPad.

Topa otrajā vietā atrodas slavenā lelle Bārbija, savukārt ceturtajā – Hot Wheels rotaļlietas. Pagājušajā gadā eBay topā nebija iekļuvusi neviena elektroierīce un topa pirmajā vietā bija lietas, kas saistītas ar populāro beisbola komandu „The Yankees” (aptuveni 550 tūkstoši pirkumu).

Šī gada tops:
1. iPhone
2. Barbie
3. Military jackets
4. Hot Wheels
5. iPad
6. World cup
7. The Beatles
8. Silly Bandz
9. Alice in Wonderland
10. New Orleans Saints

Savukārt populārais laikraksts [i]Time[/i] nodēvējuši Apple iPad par „No. 1 gadget of 2010”. Populārāko elektroierīču desmitniekā iekļuvuši arī citi Apple produkti – MacBook Air, iPhone 4 un Apple TV.

[url=http://www.appleinsider.com/articles/10/12/28/apples_iphone_most_popular_item_on_ebay_in_2010.html]AppleInsider[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us