Apple, iespējams, ieguldīs 1 miljardu ASV dolāru Sharp LCD ražotnē

Lai nodrošinātu stabilu LCD displeju piegādi iPhone un iPad ražošanai, Apple, iespējams, Japānas uzņēmumā Sharp ieguldīs summu, kas varētu sasniegt 1 miljardu ASV dolāru. [i]Reuters[/i] ziņo, ka Apple meklē jaunas sadarbības iespējas ar ražotājiem, jo uzņēmuma attiecības ar Samsung tiesu darbu dēļ var pasliktināties.

[i]MF Global FXA Securities[/i] analītiķis Deivids Rubenšteins iespēju, ka Apple investēs Sharp Kamejamas ražotnē, uzskata par ļoti ticamu un atzīmē, ka šādam pavērsienam būtu ļoti laba ietekme uz Sharp rentabilitāti. Savukārt Japānas Tirdzniecības ministrijas Industriālās revitalizācijas nodaļas vadītājs Šuzo Takada piebilst: “Šāds ieguldījums varētu veicināt turpmāku attiecību veidošanu starp Apple un tādiem ražotājiem kā Sharp un Toshiba. Tas būtu ļoti veiksmīgs pavērsiens Japānas rūpniecībā.”

[img]http://datuve/images/upload/20110822111912.jpg[/img]
Šī ziņa ir loģisks turpinājums paziņojumam, ka iPad 3 kavēsies, sakarā ar vājo Retina displeju piegādi no Samsung un LG Display. Tā kā Apple attiecības ar Samsung pasliktinās, ražotāji Japānā, piemēram, Elpida Memory un Toshiba cer uz lieliem pasūtījumiem no tehnikas giganta.

Šī gada jūnijā Sharp paziņoja, ka vienā no galvenajām TV displeju ražotnēm mainīs darbības virzienu, pievēršoties nelielu un vidēja izmēra displeju (viedtālruņiem un planšetdatoriem) ražošanai.

[url=http://www.techspot.com/news/45127-apple-may-invest-1-billion-in-sharp-lcd-plant-report-says.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us