Apple – hakeru Svētais Grāls?

Hakeri ir publicējuši dokumentu, kurā esot publicēti Apple servera lietotāju vārdi un paroles. Atradums, kas publicēts AntiSec kampaņas ietvaros, varētu būt brīdinājums, ka arī Apple ir potenciālais hakeru mērķis.

Secinājums, ko var izdarīt pēc šādas publikācijas parādīšanās – ja Apple spers nepareizu soli, uzņēmums var kļūt par hakeru uzbrukumu mērķi. Ņemot vērā iTunes lietotāju datu apjomus, Apple varētu būt hakeru Svētais Grāls. Ja Sony, AT&T un CIP varēja palīdzēt nokļūt hakeriem avīžu virsrakstos, tad iedomājieties, ko spētu uzbrukumi Apple.

[img]http://datuve/images/upload/20110704151822.png[/img]
Ja var ticēt Wall Street Journal sniegtajai informācijai, AntiSec grupā ir hakeri no Anonymous un LulzSec projektiem. Apple servera lietotāju vārdu un paroļu publicēšana ir visai maigs solis no hakeru puses, taču pierāda, ka Apple nav neaizskarami. Viens nepareizs solis no Apple puses varētu aizsākt daudz lielāku uzbrukumu sēriju.

[img]http://datuve/images/upload/20110704152141.png[/img]
Apple pagaidām nav komentējuši situāciju un visticamāk arī nekomentēs. Vienu dienu AntiSec piekļūst tehniskā atbalsta serverim, taču lielākais jautājums ir, vai par mērķiem kļūs arī iTunes un iCloud serveri.

[url=http://www.zdnet.com/blog/btl/apple-holy-grail-for-hackers/51847]ZD Net[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us