Apple fani salaulājas veikalā

Apple fani ir sastopami visā pasaulē un viņi izceļas starp citu zīmolu faniem ar pārspīlētu mīlestību pret saviem telefoniem, datoriem un to programmatūrām. Šoreiz izcēlies kāds amerikāņu pāris (nacionalitāte nerada pārsteigumu), kuri tik ļoti mīl Apple produkciju, ka bija nolēmuši savu laulības ceremoniju rīkot Ņujorkas Apple veikalā Valentīna dienā.

Džošs un Ting Lī paši sevi raksturo kā apsēstus Apple fanus un pagaidām ir pirmie, kas iedomājušies apprecēties Apple veikalā.

Patiesībā šis pāris ir pat iepazinušies šajā pašā Apple veikalā, kad abi divi iegādājās sev iPhone.

Mācītājs bija saģērbies kā Stīvs Džobs – sportiskā, melnā svīterī ar augstu kaklu. Un abi divi precēties gribētāji zvērestus nolasījuši no saviem iPhone telefoniem. Un laulāto gredzeni bijuši apsieti ar lentīti, kas nāca no iPod.

Laimīgo Apple fanu zvērestos tika iekļauti arī Apple bosa Stīva Džoba vārdi “Jums ir jātic, ka kaut kādā veidā Jūsu nākotnē punktiņi savienosies. Jums vajag ticēt kaut kam – jūsu liktenim, dzīvei, karmai vai vienalga kam. Šāds pieņēmums mani nekad nav pievīlis.”
Šāda ceremonija nebija nemaz sarunāta ar veikala darbiniekiem, kas ceremonijas laikā par šo faktu ziņoja vien presei caur saviem Twitter profiliem.

Vēlāk prese sazinājās ar šiem cilvēkiem un viņi paskaidroja savas rīcības motīvus. Līgavainis, kas bija ģērbies baltā uzvalka ar rozā šlipsi, presei stāstīja, ka viņš vienmēr uzskatījis Apple veikalu par savu baznīcu, jo viņš nav reliģiozs cilvēks, bet mīlot jebko, kas ir Apple radīts.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us