Apple datori neatbilst specifikācijai, kompāniju sagaida kārtējā iTiesa

Amerikāņu nācijā ir vairāki sporta veidi. Viens no tiem ir „nošauj savu prezidentu”, kas gan pēdējo desmitgadu laikā nav bijis aktuāli. Tā vietā nācis „iesūdzi kādu tiesā”. Šoreiz par mērķi kļuvis daudzas tiesas pieredzējusī Apple.

Stāsts ļoti vienkāršs un jau izmantots ASV tiesu sistēmā (kur gan citur?!) – Apple reklamē produktu, kāds atrod kļūdu produkta aprakstā. 2006. gada iMac produktu aprakstā minēts, ka ierīces ekrāns attēlo „miljoniem krāsas”, taču šim aprakstam reāli atbilst tikai 24 collu iMac modelis, kas spēj attēlot 16’777’216 krāsas 8 bitu režīmā. iMac 20 collu dators, kas arī ir strīdus auglis, nepiedāvā nevienu miljonu – ierīce attēlo tikai 262’144 krāsas 6 bitu režīmā, kas ir neskaitāmas reizes mazāk nekā būtu nepieciešams „miljoni krāsu” definīcijai.

[img]/images/upload/imac_spec.jpg[/img]
Kompānijas sūdzētāja Candra Sandersa (Chandra Sanders) apgalvo, ka viņa pārstāv tūkstošus patērētāju, kas nopirkuši mazāko modeli un apjautuši, ka tas nav piemērots foto apstrādei tieši „limitētā krāsu potenciāla dēļ”. Prasītāja pārstāvis Braiens Kabatečs (Brian Kabatech) vēsta: „Apple muļķo savus patērētājus, liekot tiem domāt, ka viņi pērk jaunu un uzlabotu ierīci, lai arī patiesībā viņiem piedāvā jaunu, bet vājāku.”

Lai arī sūdzētāji savu rīcību padara par visai cēlu (palīdzēt visiem potenciālajiem Apple klientiem, piespiežot kompāniju turpmāk nemelot), visticamāk kāda konts vienkārši papildināsies par lielu summu. [i]Only in America[/i]*…

* – „Tikai Amerikā”

Izmantoti attēli no TG Daily

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us