Apple būs Apple arī bez Stīva Džobsa

Apple vadītājs Stīvs Džobs (Steve Jobs) nesen paziņoja par īslaicīgu aiziešanu no kompānijas, to pamatojot ar veselības problēmām. Vismaz īstermiņā tas visticamāk neiespaidos kompānijas inovācijas un gaidāmo produktu prezentācijas, uzskata kompānijas līdzdibinātājs Stīvens Vozņiaks (Steven Wozniak).

„Lai nedaudz nozustu no prožektoru gaismām un pieslēgtos savai veselībai, esmu nolēmis paņemt slimības atvaļinājumu līdz pat jūnija beigām,” Apple darbiniekiem rakstītajā e-pastā skaidro S.Džobs. Viņš arī atzīst, ka pagājušajā nedēļā uzzinājis par savu problēmu nopietnību, kas ir sarežģītāka nekā bija plānots.

[img]http://datuve/images/upload/20090120124308.jpg[/img]
Apple vadītāja vietu uz viņa slimības laiku ieņems izpilddirektors Timotijs Kuks (Timothy Cook). Tiesa, arī šajā laika posmā S.Džobs saglabās savas veto tiesības nozīmīgu lēmumu pieņemšanā.

Ja ņem vērā, ka Apple produkti ir augstākās klases un to cena ir salīdzinoši nepieejamāka, kā arī to, ka kompānijas panākumi lielā mērā atkarīgi no paša S.Džobsa, šāds solis ir visai riskants globālās krīzes apstākļos.

[img]http://datuve/images/upload/20090120124235.jpg[/img]
Tiesa, līdzdibinātājs S.Vozņiaks skaidro, ka lielākā daļa produktu, kurus paredzēts laist apgrozībā šī gada laikā, jau tiek izstrādāti un nevajadzētu būt nekādām problēmām. „Apple produkti ir ilgtermiņa projekti. Tie produkti, kas tiek izstrādāti, netiek traucēti,” NBC televīzijai atzīst S.Vozņiaks. Viņš arī komentē, ka S.Džobsa atvaļinājums varētu ļaut viņam vairāk pieķerties pie pārdomām par jauniem produktiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us