Apple atvēruši Mac App Store programmatūras veikalu

Apple piepildījuši decembrī izteikto [url=http://datuve/raksts/4071/Apple_6._janvari_vers_vala_Mac_App_Store_programmaturas_veikalu/]solījumu[/url] un tiešām vakar prezentējuši jaunumu Mac lietotājiem – Mac App Store programmatūras veikalu. Gluži kā iOS App Store veikals iPhone, iPod touch un iPad ierīcēm, Mac App Store piedāvās lietotājiem vietu, kurā apkopotas dažādas programmas.

Stīvs Džobss preses paziņojumā komentējis: “Mēs uzskatām, ka lietotājiem ļoti patiks šis inovatīvais rīks iecienītāko programmu atrašanai un iegādei.” Tāpat kā iOS App Store veikalā, arī Mac App Store veikalā programmas būs sadalītas dažādās kategorijās (izglītība, spēles, grafiskā apstrāde un dizains, dzīvesveids, produktivitāte un utilītprogrammas). Programmu izstrādātājiem jāatceras, ka Apple pieprasa “viena soļa” programmu instalācijas procesu.


“Esam pagodināti, ka varam piedāvāt savu profesionālo zīmēšanas programmu Autodesk SketchBook Pro Mac App Store veikalā jau tā pirmajā darba dienā,” paziņojis Autodesk vadītājs Karls Beiss. “Mūsu programmas ir guvušas ievērojamu popularitāti gan Mac, gan iPhone un iPad lietotāju vidū. Mums ir prieks piedāvāt SketchBook Pro šajā veikalā, jo programma ļaus māksliniekiem Mac datoros radīt gan vienkāršas skices, gan kvalitatīvus mākslas darbus.”

Katras iLife 11 komplekta programmas (piemēram, iPhoto, iMovie, GarageBand) cena ir 15 ASV dolāri. Apple Aperture 3 varēs iegādāties par 80 ASV dolāriem.

Mac App Store var lejupielādēt, izmantojot Software Update.

[url=http://www.dailytech.com/Apple+Launches+Mac+App+Store+/article20593.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us