Apple atbalsta Windows XP uz saviem datoriem

Protams, vērīgākie Datuves lasītāji jau būs pamanījuši [i]afigel[/i] rakstu [url=http://datuve/raksts/1071/XP_uz_Intel_Mac%60iem_darbojas]XP uz Intel Mac`iem darbojas![/url], kur bija stāstīts par lietotāju pašdarbību un centieniem iedarbināt XP uz Intel Mac`iem. Apple ir rīkojies un trešdien, 5. aprīlī, tas paziņoja par jaunu, oficiālu produktu – [b]Boot Camp[/b], kurš ļauj jaunajiem “Intel-based Mac®” sadalīt cieto disku divās partīcijās un uz otras uzlikt lietotāja īpašumā esošo Windows XP instalāciju. Pēc tam, restartējot, lietotājs var izvēlēties, kuru operētājsistēmu lietot.

Boot Camp šobrīd ir publiskā [i]beta[/i] stadījā – pieejama visiem interesentiem [url=http://www.apple.com/macosx/bootcamp]Apple mājas lapā[/url], bet nākošajā lielajā Mac OS X uzlabošanas reizē v10.5 “Leopard” būs iekļauta komplektā, plānots – augustā.

Šobrīd visi lietotāji, kuri ir mēģinājuši jauno Apple brīnumu, ir aicināti dalīties savos iespaidos ar Apple, bet – pirmās [url=http://ptech.wsj.com/archive/ptech-20060406.html]publiskās atsauksmes[/url] jau ir, un tās ir pozitīvas.

Apple neplāno nedz tirgot, nedz [i]pre-instalēt[/i], nedz sniegt atbalstu Windows XP sistēmai. Tāpat Apple neplāno atteikties no savas operētājsistēmas. Bet Boot Camp atņem argumentu Windows XP faniem par to, ka nav vērts pirkt Apple datorus, jo uz tiem neiet kāds no tūkstošiem XP domātas programmatūras.

[b]Partīciju veidošana[/b]

[img]/images/upload/bootcamp_big_1.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us