Apple App Store veikalā atkal pieejama Google Latitude programma

Google Latitude – programma, ar kuras palīdzību varat noteikt, kur pašlaik atrodas jūsu draugi/paziņas/ģimenes locekļi – atkal pieejama iPhone un citu iOS ierīču īpašniekiem. Pirms kāda laika tā bija parādījusies Apple App Store veikalā, taču tad tika no tā izņemta.

Programma parāda jūsu draugu atrašanās vietu Google Maps kartē (protams, ja viņi arī izmanto Google Latitude programmu). Pagājušajā gadā Apple izņēma programmu no sava programmatūras veikala, taču apsolīja, ka drīz būs pieejama jauna programmas versija.

Tik drīz gan tas nenotika, un Google Latitude App Store veikalā atgriezusies tikai tagad. Google cer, ka programma, pārvietojoties uz iOS ierīcēm (galvenokārt, iPhone), gūs popularitāti. Programmu varat izmantot, ja jums ir iPhone 3GS vai iPhone 4, trešās paaudzes iPod touch (vai jaunākas paaudzes) vai iPad.

[img]http://datuve/images/upload/20101214104651.jpg[/img]
Ja nevēlaties, lai draugi redzētu precīzu jūsu atrašanās vietu, programma piedāvā iespēju norādīt tikai pilsētu, kurā atrodaties, vai vispār nerādīt atrašanās vietu.

[url=http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/google-latitude-navigates-its-way-to-the-apple-app-store-915468]Techradar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us