Apple aizliedz seksu App Store

Apple nupat ir veikuši milzīgas pārmaiņas savā piedāvāto aplikāciju klāstā. Šīs pārmaiņas varētu padarīt daudzas aplikācijas pilnībā bezjēdzīgas. Wooble iBoobs veidotājs Jon Atherton presei paziņojis, ka nupat saņēmis e-pastu no Apple, kas paziņojis, ka viņa aplikācija tiek izņemta no App Store jaunās uzņēmuma politikas dēļ.

Wooble iBoobs (Premium Uncensored) veidotāji saņēma šādu e-pasta vēstuli no Apple:
„App Store turpina nepārtraukti attīstīties un šajā sakarā mēs regulāri uzlabojam un attīrām savas vadlīnijas. Jūsu aplikācija Wooble iBoobs (Premium Uncensored) satur tāda veida saturu, ko mēs sākumā uztvērām kā piemērotu izplatīšanai. Tomēr nesen mēs esam saņēmuši vairākas sūdzības no mūsu klientiem par šāda veida saturu un tādēļ mēs esam mainījuši savas vadlīnijas piemērojoties cilvēku sūdzībām.
Mēs esam nolēmuši izņemt jebkādu atklāti seksuālu saturu no App Store, tai skaitā arī Jūsu aplikāciju.
Paldies par Jūsu sapratni. Ja Jūs uzskatāt, ka spējat veikt nepieciešamās izmaiņas savai aplikācijai Wooble iBoobs (Premium Uncensored), lai tā spētu pielāgoties mūsu jaunajiem noteikumiem, tad mēs pilnībā Jūs atbalstām un no jauna ievietosim uzlaboto aplikācijas versiju App Store.
Sirsnīgi,
iPhone App Review”

Apple esot izsūtījis paziņojumus nu jau vairākiem programmu veidotājiem, kas iepriekš bija ievietojuši App Store aplikācijas ar seksuāla rakstura saturu, ko Apple uzskata par „Nepiedienīgu”. Lai arī tiek piedāvāts šīs aplikācijas uzlabot tā, lai tās nesaturētu seksuāla rakstura saturu, tomēr tādā veidā daudzas no tām pilnībā zaudēs savu jēgu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us