Apple aicināti iesniegt tiesā informāciju par iPad pārdošanas apjomiem

Federālās tiesas tiesnese Anabella Beneta paziņojusi, ka Apple vajadzētu iesniegt informāciju par iPad un iPad 2 planšetdatoru pārdošanas apjomiem ASV un Apvienotajā Karalistē, ja uzņēmums patiesi vēlas panākt Samsung Galaxy Tab [url=http://datuve/raksts/5237/Apple_izdevies_partraukt_Samsung_plansetdatoru_tirdzniecibu_Australija/]tirdzniecības aizliegumu Austrālijā[/url]. Minētā informācija palīdzētu noteikt, vai Galaxy Tab tirdzniecība Austrālijā varētu ietekmēt iPad pārdošanas apjomus.

Tiesnese atstājusi lēmumu Apple rokās – uzņēmums var izlemt, vai iesniegt šo informāciju. Bloomberg ziņo, ka Samsung prasības pret Apple tiesa noraidījusi. Ja Apple informāciju izvēlēsies neiesniegt, Galaxy Tab tirdzniecība netiks aizliegta, jo tiesnese paziņojusi, ka bez sīkākas informācijas nevar izdarīt secinājumus par Galaxy Tab tirdzniecības ietekmi.

Šis ir kārtējais pavērsies juridiskajā cīņā “Apple pret Samsung”, kas vairākās valstīs risinās jau pāris mēnešus. Kalifornijā Apple iesūdzēja tiesā Samsung par Galaxy viedtālruņu un planšetdatoru dizaina līdzību Apple izstrādājumu dizainam, savukārt Samsung atbildēja ar sūdzību par viedtālruņos izmantoto tehnoloģiju patentu pārkāpumiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110908101444.jpg[/img]
Arī Austrālijas gadījumā Apple apgalvo, ka Galaxy Tab ir pārāk līdzīgs iPad planšetdatoram un kaitēs ierīces pārdošanas apjomiem šajā reģionā. Samsung uzskata, ka patērētāji vēlas Android produktu un uzņēmums vienkārši pilda viņu vēlmes. Samsung arī piebilst, ka ierīces atrašanās tirgū neietekmētu Apple ierīču pārdošanas apjomus.

Apple nāksies pieņemt lēmumu par pārdošanas apjomu informācijas nodošanu tiesai, taču zinot Apple slepenību, būtu pārsteidzoši, ja viņi tiešām to izdarītu.

[url=http://www.techspot.com/news/45384-apple-urged-to-hand-over-ipad-sales-figures-in-galaxy-tab-suit.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us