Apple 3G iPhone varētu tikt prezentēts jau pēc 2 nedēļām

Oficiāli apstiprināts, ka WWDC foruma laikā savu dalību pieteicis arī Apple vadītājs Stīvs Džobs (Steve Jobs), kas, visticamāk, jau savas uzstāšanās laikā 9. jūnijā, varētu no kabatas izvilkt mazu, jau sen gaidītu ierīci – Apple iPhone 3G – tālruni, ar trešās paaudzes mobilo sakaru atbalstu.

Pirmās ziņas par iespējamo tālruņa debiju sāka parādīties jau vakar vakarā – Gizmodo pārstāvji vēstīja, ka „Apple kompānijai kāds tuvu stāvošs cilvēks” viņiem nodevis informāciju par 3G telefona debiju WWDC laikā. Kā vēsta paši Gizmodo, ierīce būs pieejama teju visā pasaulē jau uzreiz pēc Apple vadītāja runas un prezentācijas.

[img]/images/upload/iphone_3g_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/iphone_layers.jpg[/img]
Ja informācija ir patiesa, 3G Apple iPhone pārdošanas reģions paplašināsies vērā ņemamos apjomos – Vodafone apstiprinājuši, ka iPhone tiks piedāvāts Austrālijā, Čehijā, Ēģiptē, Grieķijā, Itālijā, Indijā, Portugālē, Jaunzēlandē, Dienvidāfrikā, Turcijā… Varbūt ar laiku tas būs pieejams visā Eiropā, jo jau šobrīd Itālijas un Austrālijas tirgū Vodafone sagaida cīņa par patērētājiem – vietējie mobilo sakaru sniedzēji arī ir tikuši pie iespējas pārdot 3G Apple tālruni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us