Apollo DSL lietotāji nedrīkstēs izmantot proxy serverus

Sākot ar aprīļa pirmo darba dienu, 3. aprīli, Apollo Pilsētas DSL un Mājas DSL lietotāji nedrīkstēs izmantot publiskos proxy serverus, ziņo Apollo. Šobrīd notiek vajadzīgās pārmaiņas, sakarā ar jauno aizliegumu. Tāpat tiks aizliegts instalēt uz sava datora proxy programmatūru, lai nodrošinātu proxy servera pakalpojumus citu pieslēgumu lietotājiem. Apollo paziņojumā rakstīts arī tas, ka [i]pārkāpējiem var tikt liegta iespēja lietot internetu[/i], t.i. atslēgts internets.

Uz jautājumu, kāpēc ir vajadzīgas šādas pārmaiņas, Apollo atbild: “[..]Mēs nespējam piesaistīt jaunus Mājas DSL lietotājus, jo cilvēki izvēlas Pilsētas DSL. Tā tas notiek jau pus gadu, kopš Latvijā parādījās proxy serveru “meklētāji”.”
Vakar vēlu vakarā es saņēmu e-pasta vēstuli no Apollo. Vēstules sākuma daļa:
[q]Labdien, _asais!
Sākot ar 3. aprīli Apollo DSL pieslēgumu lietotājiem tiks aizliegta proxy serveru izmantošana. Mūsu rīcība ir informācija, ka Jūs nodarbojaties ar proxy serveru meklēšanu. Jums būs jāpartrauc visas ar proxy serveriem saistītās darbības, tai skaitā arī proxy serveru izvietošana Jūsu interneta vietnēs.[/q] Man liekas, ka tas nav nekāds 1. aprīļa joks, jo vēstule atnāca 31. martā. Pārbaudīju dažus proxy serverus, pagaidām vēl viss strādā. Skatīsiemies, kas notiks pirmdien.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us