AntiSec publiskojuši 400 megabaitus FIB un ASV Aizsardzības ministrijas informācijas

Neskatoties uz neseno arestu sēriju, hakeru kustības AntiSec dalībnieki turpina valsts struktūrām piederošās informācijas atklāšanas kampaņu.

Šoreiz Anonymous un Lulz Security dalībnieki uzlauza kompānijas ManTech International mājas lapu, kas sniedz FIB un ASV aizsardzības ministrijai informatīvās drošības pakalpojumus. Uzlaušanas rezultātā hakeriem izdevās nozagt lielu datu apjomu, gandrīz 400 megabaitus, ko viņi publiskoja pīringa tīklos un bezmaksas failu apmaiņas mājas lapās.

[img]http://datuve/images/upload/20110803102640.png[/img]

Līdz ar informācijas relīzi torenta trekerī Thepiratebay, hakeri publicēja ziņojumu, kura sākumā teikts: «Šodien mēs pēc tradīcijas atkal pazemojam mūsu draugus un FIB. Šoreiz mums izdevās kaitēt vienam no lielākajiem biroja darbuzņēmējiem, kas nodarbojas ar kiberdrošību: korporācijai Mantech International».

Atgādināsim, ka agrāk AntiSec pārstāvji ziņoja par to, ka viņu grupa grasās gūt korupcijas faktu pierādījumus starp lielām Amerikas kompānijām un valdību, un jūlijā uzņēmusies atbildību par iebrukumu tīklā un kompānijas IRC Federal, kas ir vairāku Amerikas federālo dienestu inženieru darbuzņēmējs, ieskaitot FIB, slēptu datu iegūšanu.

Kā avots izmantota govinfosecurity.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us