Angry Birds radītājs uzskata, ka konsoļu spēles izmirst

Angry Birds neapšaubāmi šobrīd ir populārākā spēle mobilo spēļu tirgū. Populārās spēles autors uzskata, ka mobilo spēļu popularitātes rezultātā lēnām izmirs konsoļu spēles. Pīters Vesterbaka ([i]Peter Vesterbacka[/i]) to skaidro ar konsoļu spēļu cenu un ilgo izstrādes laiku.

Kopš 2009. gada decembrī Angry Birds tika izveidota Apple iOS operētājsistēmai, spēle guvusi plašu atzinību dažādu platformu lietotāju vidū. Spēlē ir vairāk nekā 200 līmeņu, izdotas vairākas svētku versijas, turklāt spēles cena šķiet vairāk nekā pieņemama. Tiek ziņots, ka spēle visā pasaulē jau lejupielādēta 100 miljonu reižu.

Šie sasniegumi likuši Rovio Mobile izpilddirektoram Pīteram Vesterbakam apšaubīt konsoļu spēļu nākotni. Angry Birds radītājs kādas konferences laikā paziņojis, ka 40-50 ASV dolāri esot pārāk liela summa, ko maksāt par spēli, turklāt konsoļu spēles esot daudz sarežģītāk uzlabot. Mobilo spēļu izstrāde esot daudz vienkāršāka. Atsevišķi konferences locekļi gan tam neesot piekrituši – pat Nokia pārstāvis esot paziņojis, ka konsolēm joprojām ir vieta spēļu industrijā.

[img]http://datuve/images/upload/20110314180116.jpg[/img]
Lai gan Vesterbaka atzinis, ka neviens tā īsti nav izpratis mobilo spēļu biznesa modeli, viņš uzskata, ka Angry Birds spēle pierādījusi, ka šim biznesam ir potenciāls, un Rovio veiksmes noslēpums esot drosme eksperimentēt.

[url=http://www.dailytech.com/Console+Games+Dying+In+Favor+of+Mobile+Games+Says+Angry+Birds+Creator/article21122.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us