Android un Windows Phone 7 programmu skaits turpina augt

Gan Android, gan Windows Phone 7 sasnieguši vērā ņemamus panākumus programmatūras skaita ziņā – Android lietotājiem nu pieejami vairāk nekā 200 tūkstoši programmu (neoficiālais skaits), savukārt Windows Phone 7 lietotāji var izvēlēties kādu no 5000 programmām.

Informāciju par Android programmām sniedz AndroLib, kas dokumentē tīmekļa vietnē lejupielādēto programmu un spēļu skaitu, taču tas reizēm nesakrīt ar skaitļiem Google oficiālajos ziņojumus.

[img]http://datuve/images/upload/20101229182417.jpg[/img]

Attēlā redzamā līkne atspoguļo Android programmu skaita pieaugumu.

Labas ziņas sagaidījuši arī Microsoft – Windows Phone 7 operētājsistēmai mazāk nekā trīs mēnešu laikā parādījušās jau 5000 programmas, turklāt programmu skaita pieaugums kļūst aizvien straujāks. WP7 programmu skaits tuvojas RIM BlackBerry World veikalā pieejamo programmu skaitam. Pie tam 75% no WP7 programmām ir maksas, kas nozīmē, ka šīs ir labas ziņas arī Balmera brigādes maciņiem.

Taču nevajag aizmirst, ka WP7 piedāvā lietotājiem izmēģināt programmas pirms to iegādes, tādēļ lejupielādēto programmu skaits patiesībā neatspoguļo nopirkto programmu apjomu.

[img]http://datuve/images/upload/20101229182354.jpg[/img]

Attēlā redzamais grafiks atspoguļo lejupielādēto WP7 programmu sadalījumu kategorijās.

[url=http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/android-crosses-the-200-000-apps-barrier-918459]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us