Android tiek pie dokumentu pārlūka

Un kā Jūs domājat, kādēļ man vēl nav tālrunis ar Google Android? Tam līdz šim nebija ar Microsoft Office savietojama dokumentu pārlūkaplikācija. “DataViz” tagad ir šo kļūdu labojusi. Iepazīstieties ar pirmo (strādājošo) dokumentu pārlūkprogrammu Google Android operētājsistēmai – “Documents-To-Go”.

Lai gan t-Mobile G1 pieskaitāms viedtālruņu grupai, būtisks trūkums tam bija ofisa programmatūras trūkums. Tas bija tikai laika jautājums, līdz izstrādāja t.s. “office” Android’am.

DataViz [b]Documents-To-Go[/b] pilda pārsvarā visas [i]MS Office[/i] dokumentu pārlūka un [u]redaktora[/u] funkcijas operētājsistēmā Android. Ar Documents-To-Go Jūs varēsiet rediģēt gan *.doc tipa dokumentus, gan *xls tabulas.

Starp citiem labumiem atrodas arī tādas lietas, kā piemēram, [i]rich-formatting[/i], kurā ietilpst populārie tagi [b]Bold[/b], [i]Italic[/i] un [u]Underline[/u].

Ja jūs lietojat Excel, Jūs būsiet iepriecināts par vairāk nekā 111 funkcijām, piemēram, [i]šūnu formatēšanu, auto-fit iespējām, cut, copy, paste[/i] un daudz ko citu.

[img]http://i.gsmarena.com/vv//newsimg/09/04/android-doc-viewer/big.jpg[/img]

Ir tikai viens mīnuss… Šī programma maksā savus 30 dolārus, kas, ņemot vērā mūsu patreizējo valūtas kursu, iznāk apmēram 16 lati un 35 santīmi. (Autors piezīme – tas ir pietiekami labs iemesls, lai ņemtu G1. 🙂 )

[img]http://androidcommunity.com/wp-content/uploads/2008/12/got-android-need-office-600×335.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us