Android Market veikalā jau 100 tūkstoši aplikāciju

Android Market, kas darbību uzsāka pirms diviem gadiem, sasniedzis 100 tūkstošu aplikāciju atzīmi. Tas Google veidotajai Android mobilajai operētājsistēmai ir diezgan ievērojams sasniegums. Tīmekļa meklēšanas gigants par šo sasniegumu paziņoja diezgan vienkāršā veidā – Android Developer Twitter kontā ievietojot ziņu „100 tūkstoši aplikāciju Android Market veikalā”.

Jāatzīmē, ka šis ir oficiāls skaitlis. Citi avoti, kas piedāvā neoficiālu informāciju, ir ziņojuši, ka veikalā jau ir 150 tūkstoši aplikāciju, taču tā nav taisnība.

Ja runa ir par mobilo aplikāciju skaitu, Google krietni atpaliek aiz Apple, kas atvēra savu aplikāciju veikalu 2008. gada jūlijā (Google – 2008. gada oktobrī). Apple veikals 100 tūkstošu aplikāciju atzīmi sasniedza 2009. gada novembrī, savukārt tagad iPhone, iPod Touch un iPad īpašniekiem pieejami vairāk nekā 300 tūkstoši aplikāciju. Lai vai kā, Android turpina strauji augt un attīstīties, nostiprinot savu lomu kā Apple alternatīvai gan programmu izstrādātājiem, gan patērētājiem.

Laikraksts [i]The New York Times[/i] publicējis rakstu, kurā aprakstījis minēto Android sasniegumu un norādījis uz dažām problēmām, ar kurām jāsaskaras Android aplikāciju izstrādātājiem. Divas īpaši izceltās problēmas – tirgū pieejamo Android ierīču atšķirības un izmaksas problēmas ar Google Checkout.

[url=http://www.techspot.com/news/40835-android-market-officially-hits-100000-apps.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us