Analītiķis: Sony varētu pazemināt PlayStation 3 cenu

Sony jaunākās spēļu konsoles PlayStation 3 (PS3) cena kritīsies pirms vasaras sākuma, liecina portālā X-Bit Labs ievietotā informācija. „Kad PS3 būs pieejamāks, ierīces pārdošanas apjomi varētu atkal augt,” uzskata Wedbush Morgan Securities analītiķis Maikls Pačters (Michael Pachter).

Pēdējos mēnešus PS3 pārdošanas apjomi ir mazinājušies. Galvenokārt pie tā vainojama ekonomiskajai situācijai nesamērīgi augsta ierīces cena. Tiesa, M.Patčers uzskata, ka pēc gada pirmā ceturkšņa gaidāma konsoles cenas samazināšanās līdz 300 ASV dolāriem, kas būtu vienlīdzīgi ar Microsoft Xbox 360 60 GB konsoli un tikai par 50 dolāriem vairāk nekā Nintendo Wii.

Tāpat analītiķis uzskata, ka arī Microsoft pazeminās savu konsoļu cenas, lai gūtu lielāku popularitāti tirgū. „Mēs paredzam jaunu Xbox 360 cenu kritumu,” komentē M.Patčers. Viņš paredz, ka E3 izstādē jūnijā tiks paziņota jaunā cena Pro modelim – 250 ASV dolāri.

Katras PS3 konsoles izgatavošana kompānijai izmaksā 448 ASV dolārus, un to jau šobrīd pārdod ar 50 dolāru zaudējumiem. „Mums kā kompānijai svarīgākais ir sākt gūt peļņu,” nesen atzinis Sony Computer Entertainment Europe prezidents Deivids Rīvs (David Reeves), runājot par iespējamo cenu pazemināšanu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us