Analītiķi prognozē, ka Android nākamgad kontrolēs 15% planšetdatoru tirgus

Pašlaik planšetdatoru tirgus priekšgalā ir Apple veidotais [url=http://datuve/raksts/3930/iPad_pardosanas_nakamgad_varetu_sasniegt_48_miljonus_gabalu_/]iPad[/url]. Galvenokārt, uzņēmums par to var pateikties faktam, ka patērētājiem netiek piedāvāts īpašu plašs produktu klāsts, no kā varētu izvēlēties. Nākamgad situācija ievērojami mainīsies, jo tirgū tiks laista īpaša planšetdatoriem paredzēta Android operētājsistēmas versija.

Izpētes uzņēmums IMS Research paredz, ka Android sāks pārņemt tirgus daļu, ko pašlaik kontrolē iPad. Uzņēmums uzskata, ka Android planšetdatori konkurēs ar iPad gluži tāpat, kā dara Android viedtālruņi ar iPhone.

Balstoties uz IMS Research sniegto informāciju, nākamgad planšetdatori ar Google veidoto operētājsistēmu kontrolēs 15% globālā planšetdatoru tirgus. Uzņēmums uzskata, ka nākamgad ap šo laiku iPad kontrolēs aptuveni 75% tirgus. Taču 2015.gadā Android varētu aizņemt jau 28% tirgus ar 15 dažādu aparatūras ražotāju ierīcēm. Tajā skaitā būs industrijas līderu, piemēram, Samsung, Dell un Motorola ražojumi.

[img]http://datuve/images/upload/20101119125007.jpg[/img]
Uzņēmums, kas Android planšetdatoru tirgū pašlaik gūst vislielāko labumu, ir Samsung. Samsung jau laiduši klajā Galaxy Tab planšetdatoru, un ir paredzēts, ka pirmo mēnešu laikā tiks pārdoti vairāki miljoni ierīču (2010.gada pēdējā ceturksnī paredzēts pārdod 4,19 miljonus ierīču).

[url=http://www.dailytech.com/Analysts+Android+Tablets+to+Grab+15+of+Tablet+Market+in+2011/article20193.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us