Amerikāņi iztiek bez seksa, neiztiek bez interneta

Intel publicējuši pētījumu par interneta lietošanu Amerikas Savienotajās valstīs. Noskaidrots, ka 65 procenti no respondentiem apgalvo, ka bez interneta viņiem ikdienā izdzīvot nebūtu iespējams, savukārt teju 50% sieviešu un trešdaļa vīriešu atzīst, ka dilemmā starp seksu un internetu, zaudētu sekss.

46% sieviešu un 30% vīrieši vecumā no 18 līdz 34 gadiem labprātāk iztiktu bez seksa vairākas nedēļas, nekā zaudētu pieeju internetam uz tik pat ilgu laiku. Pieaugot vecumam, pieaug arī vēlme pēc interneta, nevis seksa – 52% sieviešu un 39% vīriešu vecumā no 35 līdz 44 gadiem lielāku piekrišanu dod internetam.

71% respondentu atzīst, ka interneta piekļuvi nodrošinošas ierīces, piemēram, datori, tālruņi vai citas mobilās ierīces, ikdienā viņiem ir svarīgas vai ļoti svarīgas.

Internetam ir liels spēks ikdienas notikumu mainīšanā. 84% aptaujāto pirms kāda pirkuma salīdzināja cenas internetā. 66% atzina, ka viņi lielus pirkumus pērk tikai internetā, savukārt 65% internetu izmantoja dažādu atlaižu un piedāvājumu atrašanā.

Jautājumā „Vai jūs labāk izvēlētos zaudēt TV uz divām nedēļām vai internetu uz vienu nedēļu?” lielākā daļa – 58% paskaidroja, ka labāk iztiks bez televīzijas.
Teju visi – 91% – atzina, ka dzīve interneta dēļ ir kļuvusi labāka.

Līdzīgu pētījumu veikuši arī eiropieši, kas atklājuši, ka bez ikdienas pieejas internetam nevarētu dzīvot 77% aptaujāto.

Pētījumā piedalījās 2119 amerikāņi.

Pētījuma saite: [url=http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20081215corp.htm?iid=pr1_releasepri_20081215r]Intel[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us