AMD samazina Phenom II cenas

Divas nedēļas pēc AMD jaunās procesoru saimes Phenom II prezentēšanas, kompānija izlēmusi samazināt produktu cenu par apmēram 20 procentiem. Šādu darbību kompānija veikusi tikai pāris dienas pēc tam, kad sīvākais konkurents Intel paziņoja par atlaidēm vairākiem saviem procesoriem. Solis sperts ne tikai Intel rīcības, bet arī globālās tehnoloģiju tirgus situācijas dēļ.

Kā ziņo portāls X-Bit Labs, AMD Phenom II X4 920 procesors šobrīd maksā vien 195 ASV dolārus, savukārt X4 940 Black Edition ar atbloķētiem reizinātājiem (virstaktētāju vajadzībām) maksā 225 dolārus, kas ir teju 20% mazāk nekā līdz šim. Avots gan ziņo, ka šādas izmaiņas ir tikai veikalos, savukārt AMD oficiālajā cenu lapā nekas nav mainījies.

[img]/images/upload/20090122125313.jpg[/img]
Jāpiezīmē, ka cenas pazemināšana neilgu laiku pēc oficiālas prezentācijas ir vispārpieņemta prakse, taču AMD gadījumā tik ātra reakcija varētu būt nedaudz aizdomīga, uzskata X-Bit Labs redaktors.

[img]/images/upload/20090122125304.jpg[/img]
AMD Phenom II X4 procesori pēc kompānijas vārdiem piedāvā apmēram 20% ātrdarbības pieaugumu reālajā dzīvē, salīdzinājumā ar Phenom saimes produktiem. Tas panākts, pateicoties 6 MB trešā līmeņa kešatmiņai, dažiem arhitektūras uzlabojumiem, 45nm tehnoloģiskā procesa ieviešanai un DDR3 atmiņas atbalstam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us