AMD prezentē jaunu All-In-Wonder sērijas videokarti

Pēc ilgāka pārtraukuma ATI/AMD izlēmuši radīt jaunu All-In-Wonder grafisko risinājumu, kas sevī ietver ne tikai videokarti, bet arī TV uztvērēju, tādējādi paverot plašākas izklaides un darba iespējas. Līdz šim tirgū bija pieejama AiW X1900 sērijas karte, taču nu to nomainīs lakoniska nosaukuma produkts – All-In-Wonder HD.

Viss-vienā risinājums X1900 nāca klajā 2006. Gada janvārī, tikai dažus mēnešus pirms oficiāli apstiprināja ATI un AMD apvienošanos. Kopš tā brīža šos 30 mēnešus kompānija multimediju risinājumu ziņā klusējusi, iespējams, baidoties par vienaldzīgo reakciju no patērētāju puses, kāda tika sagaidīta 2006. gada sākumā.

[img]/images/upload/all_in_wonder_hd.jpg[/img]
ATI All-In-Wonder HD ir balstīta uz PCIe 2.0 interfeisa, un tās pamatā ir Theater Pro 650 procesors (X1900 AiW bija Theater Pro 200). Procesors balstīts uz iepriekšējās paaudzes (600. sērijas) 55nm risinājumiem un tā ātrums ir 725 MHz (ierīce atbalsta arī DirectX 10.1). Tandēmā ar 600 MHz ātro atmiņu, karte vairumā spēļu ir par 5 līdz 15 procentiem ātrāka, salīdzinājumā ar Radeon HD 3650. HD video „kombains” ir īpaši pielāgots augstas izšķirtspējas video baudīšanai – karte aprīkota ar HDMI izeju un aparatūras līmenī integrētu MPEG-2, VC-1 un H.264 dekodētāju.

[img]/images/upload/all_in_wonder_hd_2.jpg[/img]
AMD paziņojuši, ka kartes rekomendētā pārdošanas cena būs 200 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us