AMD izpilddirektors pamet uzņēmumu

AMD paziņojuši, ka uzņēmuma izpilddirektors Dērks Maiers pametis šo amatu. Oficiāls Maiera aiziešanas iemesls nav paziņots – tā esot bijusi “abpusēja vienošanās” ar uzņēmuma valdi. Tagad uzņēmumā izveidota īpaša komiteja, kas meklēs Maiera aizvietotāju. Līdz brīdim, kad tiks atrasts jauns izpilddirektors, uzņēmumu vadīs tā viceprezidents Tomass Seiferts.

“Dērks kļuva par izpilddirektoru grūtā brīdī. Viņš veiksmīgi līdzsvaroja AMD, realizējot vairākus stratēģiskus gājienus (tajā skaitā GlobalFoundries izveidi), beidzot prāvošanos ar Intel un nogādājot tirgū Fusion APU procesorus,” stāsta AMD Direktoru valdes priekšsēdētājs Brūss Kleflins un jaunizveidotās komitejas vadītājs. Neraugoties uz Maiera ieguldījumu, uzņēmuma valde uzskatīja, ka pienācis laiks pārmaiņām. “Mēs uzskatām, ka pārmaiņas uzņēmuma vadībā palīdzēs tam augt, nostiprināt līdera pozīcijas tirgū un palielināt peļņu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110111165629.jpg[/img]
Nav zināms, vai Maieru jau gaida darba piedāvājums kādā citā uzņēmumā. Tāpat nav noskaidrots, vai AMD padomā jau ir kādi amata kandidāti.

[url=http://www.techspot.com/news/41917-amd-ceo-dirk-meyer-resigns-company-seeks-new-leader.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us