AMD iestūrē spēļu lauciņā ar 4×4

Procesoru ražotājs AMD vienmēr bijis soli priekšā Intel, kas attiecas uz datorspēlētāju vēlmju piepildīšanu. Tā kā AMD nevēlas zaudēt savas pozīcijas spēļu datoriem paredzēto procesoru tirgū, kompānija izstrādājusi jaunu produktu (un neizbēgami arī preču zīmi), ko piedāvāt nopietniem spēlmaņiem.

Vakar, 1. jūnijā, [url=http://www.tgdaily.com/2006/06/01/amd_torrenza_opens_up_cpu_sockets/]AMD paziņoja[/url] par jaunas platformas izveidi datorspēļu cienītājiem, kas kombinēs divus divkodola ([i]dual-core[/i]) procesorus un pāra grafisko karšu ([i]dual graphics cards[/i]) jaudu, padarot jaunizstrādāto platformu par vienu no spēcīgākajiem spēļu datoru tirgus pārstāvjiem.

Jaunā “4×4” platforma apvieno sevī divus divkodola Atlhon 64 FX procesorus un pāra videokaršu jaudu, kas saslēgtas caur PCI-Ex spraudņem. Platforma atbalstīs grafiskās kartes, kas izstrādātas izmantojot [url=http://www.ati.com/technology/crossfire/index.html]ATI’s Crossfire[/url] vai [url=http://dw.com.com/redir?destUrl=http%3A%2F%2Fwww.slizone.com%2Fpage%2Fhome.html&siteId=3&oId=2061-10791_3-6079228&ontId=10784&lop=nl.ex]Nvidia’s SLI graphics[/url] tehnoloģijas, tā ceturtdien apgalvoja Fils Hesters ([i]Phil Hester[/i]), AMD tehnoloģiju daļas vadītājs. Izplatītajā paziņojumā minēts, ka “4×4” platforma atbalstīs arī četrkodolu AMD procesorus, kuru plānotais izdošanas laiks ir 2007. gads.

Jaunā procesora cena un aptuvenais laiks, kad tas būs nopērkams nav paziņoti. Skaidrs ir tas, ka jaunais AMD produkts nebūs lēts. Procesoru ražotāji un izplatītāji pagaidām neizsaka viedokļus par to, cik liels varētu būt pieprasījums pēc “4×4”, bet viens esot skaidrs, šis jaunais AMD produkts noteikti būs liels vilinājums un “odziņa” nopietnajiem datorspēļu spēlētājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us