AMD gatavo Fusion Z sērijas procesorus planšetdatoriem

Uzņēmums AMD plāno laist klajā procesorus, kas tiks izmantoti plānos klēpjdatoros un planšetdatoros. Procesori ar segvārdu Desna ietilps Fusion Z sērijā.

Procesora kodolus papildinās integrēts grafiskais kontrolleris ar DirectX 11 saskarsnes atbalstu. Tiks nodrošināta augstas izšķirtspējas video atskaņošana, kā arī uzlabota HTML 5, Adobe Flash 10.2, IE9 un Microsoft Office 10 darbība. Desna procesoriem būs neliels energopatēriņš (konkrēti rādītāji nav publicēti). Pagaidām gan nav zināms, kad tieši procesori parādīsies tirgū.

[img]http://datuve/images/upload/20110530144623.jpg[/img]
Citi jaunumi no AMD – uzņēmuma ražotie Bulldozer arhitektūras procesori tirgū parādīsies vēlāk nekā plānots. AMD to pamato ar „ražošanas procesa problēmām”. Tika plānots, ka procesori tirgū parādīsies šī gada jūnijā, taču tagad tiek ziņots, ka potenciālajiem pircējiem būs jāgaida līdz šī gada jūlijam. Procesoru ražošanā tiks izmantota 32 nanometru tehnoloģija, tiem būs no 4 līdz 8 kodoliem, DDR3 1866 MHz atmiņas atbalsts, līdz 8MB L3 kešatmiņa un 4-8MB L2 kešatmiņa. Integrēts grafiskais kontrolleris konstrukcijā nav paredzēts.

[url=http://hard.compulenta.ru/613203/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us