AMD arī debesīs

Tie kuri cītīgi sekoja līdzi [i]IDF Spring 2005[/i], būtu jāzin par [b]AMD[/b] orģinālo akciju virs [u]San-Francisko[/u].
Kamēr visi klātesošie uzmanīgi klausījās [i]Intel[/i] pārstāvjus, par kompānijas produktu perspektīvām, uz pavasara debesu zilā fona parādījās uzraksts [b]”AMD Turion 64″[/b]. Daži internetresursi bija nopublicējuši fotogrāfijas ar šo uzrakstu, bet šīs fotogrāfija nespēj pilnībā parādīt šī uzraksta reālumu un mērogu.

Tad nu [b]AMD[/b] nesen nolēma izlabot šo pārpratumu un savā saitā ievietoja [url=http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/DownloadableAssets/AMD_Skytyping.wmv] videorullīti[/url], aptuveni 5Mb izmērā, kurā ir redzama šī uzraksta tehnoloģija.

Varbūt arī [b]AMD[/b] ideja nevar pretendēt uz kaut kādu jaunumu, jo pagājušā gadsimta vidū līdzīgi triki bija diezgan iecienīti aviācijā, tomēr ir jāatzīmē šī darba augstā izpildes kvalitāte.

[img=/images/upload/sky_01.jpg]AMD Turion[/img]

Sporta lidmašīnu grupa, kopēji sadarbojoties, izmetot necaurredzamu substanci gaisā, izveidoja uzrakstu [b]”AMD Turion 64″[/b].

[img=/images/upload/sky_02.jpg]AMD Turion[/img]

Skatoties no zemes, liekas ka uzraksts izdarīts ar gigantisku matricu printeri. Principā uzraksta metodikai arī ir kas nedaudz kopīgs ar matricu printera darbības algoritmu. Tikai pats “nospiedums” gan nesaglabājas tik ilgi.

[img=/images/upload/sky_03.jpg]AMD Turion[/img]

Bet jāatzīst, ka ar šo pasākumu [b]AMD[/b] tomēr pievērsa uzmanību savam [b]Turion 64[/b] zīmolam.

Tagad tikai atliek cerēt, ka šī procesora gala produkti arī būs ne mazāk interesanti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us