Amazon piedāvās Kindle e-grāmatu lasīšanas programmu arī datoru lietotājiem

Amazon paziņojuši par jaunu bezmaksas programmu datoru lietotājiem, kas ļaus datorā lasīt Kindle e-grāmatas. Tas paplašinās ierīču klāstu, kurās līdz šim bija iespējams lasīt Kindle Store veikalā nopirktās grāmatas. Izņemot datoru, šīs grāmatas var lasīt arī Kindle, Kindle DX, iPhone un iPod touch ierīcēs. Grāmatu lasīšanu dažādās ierīcēs vēl vienkāršāku padara Amazon Whispersync tehnoloģija, kas automātiski saglabā un sinhronizē lietotāja grāmatzīmes un pēdējo lasīto lapu visās izmantotajās ierīcēs.

Patlaban ASV Kindle Store [url=http://www.amazon.com/kindlestore]veikalā[/url] pieejami 360 tūkstoši grāmatu, kuru cena ir 10 ASV dolāru vai mazāk. „Kindle datoram ir lieliska programma cilvēkiem, kuriem jau ir Kindle vai Kindle DX e-grāmatu lasītājs. Taču tā ir arī lieliska iespēja cilvēkiem visā pasaulē lasīt jaunākās grāmatas pat ja viņiem šo ierīču nav,” saka Amazon Kindle viceprezidents Aians Frīds ([i]Ian Freed[/i]).


Kindle programmatūras lietotājiem būs pieeja jau iepriekš pirkto grāmatu bibliotēkai, kas tiek par velti uzglabāta Amazon serveros. Tāpat tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no vairāk nekā 10 burtu izmēriem un apskatīt Kindle un Kindle DX ierīcēs veiktās piezīmes. Programma būs savietojama ar Windows XP, Windows Vista un Windows 7 operētājsistēmām. Windows 7 lietotājiem tiks piedāvāti papildus labumi, piemēram, iespēja izmantot Windows Touch tehnoloģiju.

Programma bezmaksas lejupielādei tiks piedāvāta datoru lietotājiem visā pasaulē jau novembrī. Lai saņemtu atgādinājumu par to, kad programmu varēs lejupielādēt, nepieciešams reģistrēties Amazon tīmekļa [url=http://www.amazon.com/KindleforPC]vietnē[/url].

[url=http://hothardware.com/News/Introducing-Kindle-for-PC-/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us