Amazon Kindle e-grāmatas tiek pirktas vairāk nekā parastās grāmatas

Amazon ir paziņojuši par visai nozīmīgu [url=http://datuve/raksts/2978/Amazon_piedavas_Kindle_e_gramatu_lasisanas_programmu_ari_datoru_lietotajiem/]Kindle[/url] e-grāmatu sasniegumu – pirmo reizi digitālo grāmatu pārdošanas apjomi pārsnieguši parasto (iespiesto) grāmatu pārdošanas apjomus. Tiešsaistes veikalu gigants ir atklājis, ka uz katrām 100 parastajām grāmatām tiek pārdotas 143 e-grāmatas, un pagājušajā mēnesī pārdošanas apjomu attiecībā bijis neredzēts pieaugums – 180 pret 100.

Tas gan itin nekādā ziņā neliecina par iespiesto grāmatu norietu, jo Amazon nebūt nav vienīgais grāmatu tirgotājs pasaulē. Taču šāds pavērsiens pavisam noteikti spilgtāk izceļ strauji augošo tirgus segmentu. Turklāt Kindle nav vienīgā platforma, kurai paredzētās e-grāmatas kļūst arvien populārākas – Amerikas Izdevēju asociācija ziņo, ka šajā gadā e-grāmatu pārdošanas apjomi visā tirgū ir četrkāršojušies.

[img] http://datuve/images/upload/20090506194748.jpg[/img]
„Šāds rezultāts ir apbrīnojams, ja ņem vērā, ka mēs pārdodam iespiestās grāmatas jau 15 gadus, bet Kindle e-grāmatas tikai 33 mēnešus,” stāsta Amazon izpilddirektors Džefrijs P. Bezoss ([i]Jeffrey P. Bezos[/i]).

Amazon nesen samazināja Kindle e-grāmatu lasīšanas ierīču cenas, turklāt lietotāji tagad var piekļūt iegādātajām e-grāmatām, izmantojot programmas savās iOS, BlackBerry un Android ierīcēs, kā arī datoros.

Kāda ir jūsu attieksme pret e-grāmatām?

[url=http://www.pocket-lint.com/news/34408/amazon-kindle-ebooks-outselling-hardbacks]Pocket-lint[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us