Amazon.de veikalā jau iespējams pasūtīt HTC Flyer planšetdatoru

Vācijas tīmekļa veikalā Amazon.de tiek piedāvāta iespēja pasūtīt jauno [url=http://datuve/raksts/4692/HTC_pazinojusi_par_Flyer_plansetdatoru/]HTC Flyer[/url] planšetdatoru. Tā cena tīmekļa veikalā ir 669 eiro (aptuveni 480 latu). Pagaidām gan nav zināms, kad veikals sāks izsūtīt pasūtītos planšetdatorus, taču nepacietīgo ir pietiekami daudz – Amazon ziņo, ka aptuveni puse no cilvēkiem, kas apskatījuši piedāvājumu, jau pasūtījuši HTC Flyer.

Ilgi gaidītais HTC planšetdators tika prezentēts šī gada [i]Mobile World Congress[/i] ietvaros. Planšetdatoram būs Android 2.4 operētājsistēma un HTC Sense lietotāja saskarsne. HTC Flyer ir aprīkots ar 7 collu displeju, tam ir alumīnija korpuss un īpašs irbulis rakstīšanai un citu darbību veikšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20110215164358.jpg[/img]
Sīkāku informāciju par planšetdatoru noteikti varēs uzzināt no pirmajām lietotāju atsauksmēm, taču tie, kas nevēlas gaidīt, droši var doties uz [url=http://www.amazon.de/HTC-Touchcreen-Front-Kamera-interner-Speicher/dp/B004NSUB68/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=ce-de&qid=1297867574&sr=8-1]Amazon.de[/url] veikalu un veikt pasūtījumu.

[url=http://www.techradar.com/news/mobile-computing/htc-flyer-price-revealed-already-930073]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us