Always Innovating piedāvā Touch Book netbook, kuru var pārveidot par planšetdatoru

Touch Book ierīce darbojas kā netbook, taču atvienojot tastatūru, to var izmantot kā planšetdatoru ar 3D skārienjūtīgu lietotāja saskarsni. Touch Book svars netbook veidā ir mazāk nekā 2 mārciņas (mazāk nekā kilograms) un tā akumulatora darbības laiks ir 10 līdz 15 stundas.

[img]/images/upload/20090302180807.jpg[/img]
„Touch Book ir ideāli piemērots šai grūtajai ekonomiskajai situācijai, jo to var izmantot dažādos veidos,” saka Gregors Džentils (Gregoire Gentil), Always Innovating dibinātājs un Touch Book radītājs. „To var izmantot kā netbook, spēļu ierīci vai video atskaņotāju. Atdalot ekrānu no tastatūras, to ir iespējams pielikt pie ledusskapja un izmantot kā datoru vai digitālo foto rāmīti, jo tas ir magnētisks.”

[img]/images/upload/20090302181126.jpg[/img]
Touch Book ir pirmais netbook, kurš aprīkots ar Texas Instruments veidoto ARM procesoru, kā rezultātā tam ir paildzinātas akumulatora darbības laiks un sistēma bez ventilatora, kas neizdala trokšņus un karstumu. Netbook aprīkots ar Linux operētājsistēmu.

[img]/images/upload/20090302181227.jpg[/img]
Paredzēts, ka Touch Book pie pircējiem nonāks pavasara beigās, tā cena būs sākot no 299 ASV dolāriem. Iepriekšpasūtīšanu var veikt [url=http://www.alwaysinnovating.com/store/]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us